عرضه نسخه آزمایشی اکس‌باکس وان بازی DayZ به سال ۲۰۱۶ موکول شد

نویسنده:

۰۱:۲۷:۵۵

استودیو Bohemia Interactive، سازنده بازی، این خبر را در صفحه رسمی توییتر منتشر کرد. DayZ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هم عرضه خواهد شد، هر چند که تا به الان تاریخی برای عرضه آن مشخص نگردیده است.

Game Preview، برنامه و امکانی که برای اولین بار در مراسم E3 سال ۲۰۱۵ معرفی شد عملکردی مشابه به سیستم Early Access شبکه استیم دارد. البته با این تفاوت که به جای خرید زودهنگام محصولی ناتمام، دارندگان کنسول اکس‌‌باکس وان می‌توانند نسخه آزمایشی بازی را به رایگان تجربه کرده و سپس در صورت علاقه تصمیم به خرید بازی بگیرند. عناوین دیگری چون The Long Dark، Elite: Dangerous و Ark: Survival Evolved نیز بخشی از این برنامه کنسول اکس‌باکس وان هستند.

بازی شوتر DayZ در ماه دسامبر سال ۲۰۱۳ در بخش Early Access شبکه استیم منتشر شد. در واقع کاربران می‌توانستند نسخه ناقص بازی را زودتر و با هزینه‌ای کمتر خریداری کرده و تا کامل شدن بازی صبر کنند. DayZ در ۴ هفته موفق به فروش ۱ میلیون نسخه شد. ماه می ۲۰۱۴ بود که فروش این بازی به دو میلیون رسیده و ماه ژانویه امسال نیز مرز ۳ میلیون نسخه را پشت سر گذاشت. کارگردان بازی، Dean Hall استودیو Bohemia را ترک گفته و استودیو خودش در نیوزلند را تاسیس کرد.
 

 

برگرفته از
DayZ
لینک کوتاه
up down

در ارتباط باشیم

کپی بخش یا کل مطلب از فوت و فن تنها با لینک به آن مطلب و درج نام فوت و فن امکان‌پذیر است.