نهاوندیان عنوان کرد؛ خدمات پرداخت الکترونیک مورد حمایت دولت است

نویسنده:

۱۱:۰۰:۰۱

دکتر محمد نهاونديان رييس دفتر رييس جمهور ايران در پاسخ به پرسش خبرنگار روابط عمومي آپ پيرامون ايفاي مسئوليت اجتماعي شرکت آسان پرداخت و ديگر شرکت هايي که ارائه دهنده خدمات پرداخت هاي موبايلي و اپليکيشن هاي پرداخت همراه هستند گفت: در کل توسعه خدمات پرداخت الکترونيک چه در رابطه با روابط بين کسب و کارها (بي تو بي) و چه خدمات رساني شرکت ها به مشتري در قالب (بي تو سي) مورد حمايت دولت است؛ هم از باب کاستن هزينه هاي مبادلاتي و هم از لحاظ زيست محيطي.

وي که در حاشيه گردهمايي نيکوکاران موسسه خيريه مهرانه زنجان حضور داشت، ضمن استقبال از حضور شرکت هاي دانش بنيان در عرصه هاي مختلف نيکوکاري ادامه داد: اينکه خدمات پرداخت موبايلي در حوزه خدمات اجتماعي و خدمات خيريه نيز به کار گرفته شود حتما ابتکار بسيار مثبتي است که برکت افزاي ديگر امور نيز خواهد بود.
لازم به توضيح است آسان پرداخت که اولين بنگاه خصوصي کشور در حوزه پرداخت هاي موبايلي محسوب مي شود از ابتداي راه اندازي سامانه هاي اپليکيشن و #733* گزينه هاي نيکوکاري و کمک به موسسات خيريه را طراحي و اجرا کرد.
گردهمايي بزرگ نيکوکاران موسسه خيريه مهرانه زنجان با حمايت مادي و معنوي شرکت آسان پرداخت پرشين جمعه 15 آبان در مرکز همايش هاي برج ميلاد برگزار شد. در اين گردهمايي بيش از 2000 نفر از نيکوکاران و حاميان اين موسسه خيريه و تعدادي از مسئولان و مديران بخش هاي خصوصي و دولتي  حضور داشتند.  همچنين در اين مراسم از مديران ارشد شرکت آسان پرداخت آقايان حامد منصوري و مهدي شهيدي به عنوان نيکوکاران و حاميان ويژه موسسه خيريه مهرانه زنجان تقدير شد.
در اين مراسم، محمد علي جليل پور به نمايندگي از شرکت آپ در مورد توجه مسئوليت هاي اجتماعي  گنجانده شده در اهداف اين شرکت از جمله کارآفريني و ايجاد امکان نيکوکاري در اپليکيشن و کد دستوري پرداخت موبايلي سخن گفت.
جليل پور با اشاره به کمک بيش از يک ميليارد تومان در ماه از طريق سامانه هاي آپ به موسسات خيريه گفت: شرکت آسان پرداخت همواره مسئوليت هاي اجتماعي را در کنار فعاليت هاي تجاري خود از اهداف اصلي قرار داده است و تا کنون به بيش از 20 موسسه خيريه کشور خدمات خود را ارائه کرده و از آنها حمايت مي کند.
موسسه خيريه مهرانه زنجان که در زمينه حمايت از بيماران مبتلا به سرطان فعاليت مي کند در ساليان گذشته با خريد تجهيزات بيمارستاني موفق شده بخش زيادي از هزينه هاي درماني بيماران نيازمند مبتلا به سرطان را تامين کند.
 

برگرفته از
نهاوندیان
لینک کوتاه