شروع ارتقای محصولات LG به KitKat ظرف دو ماه آتی

نویسنده:

۱۰:۳۱:۳۷


  • مدل‌ها و زمان عرضه بسته‌های  به روز رسانی، به صورت جداگانه به زودی اعلام خواهد شد.

ارتقای محصولات LG Electronics به نسخه KitKat سیستم عامل محبوب اندروید با LG G2 آغاز شده و در جریان است.

سه نسخه خانگی LG G2 که در ماه آگوست از سوی شرکت LG معرفی و ارائه شدند، نخستین محصولاتی محسوب می‌شوند که شانس ارتقا به نسخه KitKat ر بدست آورده‌اند. این اتفاق به زودی در مورد نسخه بین المللی گوشی نیز رخ داده و کاربران G2 در سرتاسر دنیا می‌توانند از چنین امکانی بهره مند شوند.

نزدیک به دو ماه از معرفی نسخه جدید سیستم عامل Google می‌گذرد و با اینکه این مدت، زمانی طولانی محسوب نمی‌شود اما  LG به شدت مشغول سفارشی سازی ، آماده سازی و به کارگیری نسخه KitKat برای ارائه تجربه کاربری خوب و منحصربفرد در محصولات خود است.

ماه پیش و برای نخستین بار Google ، از نسخه جدید سیستم عامل خود به همراه LG Nexus 5 پرده برداشت. طبق خبرهای رسیده، در آینده ای نه چندان دور شاهد به روز رسانی تبلت‌های  LG G Pad 8.3 و همین طور نسخه گوگلی آن یعنی LG G Pad 83 Google Play Edition به نسخه جدید اندروید نیز خواهیم بود.

LG اعلام کرده است که در آینده ای نزدیک لیستی از دستگاه‌های ی که این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد به همراه زمانبندی آن را، در دسترس عموم قرار خواهد داد.

پارک جونگ سئوک، مدیرعامل LG Electronics می‌گوید: ما سعی داریم تا هر چه سریعتر به روز رسانی KitKat را برای دارندگان گوشی‌های  هوشمند LG مهیا کرده و در اختیار آنان قرار دهیم. هدف ما ایجاد محیطی راحت و جدید برای مشتریان‌مان است تا بتوانند با پشتیبانی ما، تجربه ای لذت بخش از استفاده از گوشی‌های‌شان داشته باشند.

برگرفته از
KitKat
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “شروع ارتقای محصولات LG به KitKat ظرف دو ماه آتی”