پیدا شدن اتومبیلی که ۹ سال پیش مفقود شده بود

نویسنده:

۰۱:۲۱:۴۱

کارمندان یک مرده‌شور خانه در میشیگان، هفته گذشته سقف یک اتومبیل را نزدیک یک دریاچه کوچک پیدا کردند. همین موضوع باعث شد یکی از پرونده‌های افراد گمشده که نه سال پیش باز شده بود، بسته شود. جریان از این قرار است که کارمندان مرده شورخانه Cook Funeral Home با استفاده از یک بالابر در حال تزئین یک درخت کریسمس بودند که یکی از آن‌ها اتومبیل مفقود را مشاهده کرد.

طبق گفته این کارمندان، شناسایی این اتومبیل در دریاچه گل‌آلود دشوار بود. این افراد از بالای بالابر متوجه این اتومبیل شده‌اند. طبق گزارش سایت Jalopink، این اتومبیل را می‌شد روی نقشه گوگل مشاهده کرد. زمانی که پلیس باقی‌مانده اتومبیل را از آب بیرون کشید، اسکلت یک انسان نیز روی صندلی راننده وجود داشت.

اتومبیل موردنظر متعلق به فردی به نام دیوی لی نایلز است که آخرین بار در ۱۱ اکتبر سال ۲۰۰۶ به هنگام خروج از یک بار محلی در حدود یک مایل و نیمی دریاچه دیده شده است. ظاهراً نایلز ناگهان تصمیم گرفته از بار خارج شود که طبق گفته اعضای خانواده و دوستانش امری عادی بوده؛ زیرا وی سرطان داشته و دچار افسردگی بوده است. پس از آن شب نه نایلز و نه اتومبیلش هیچ جا دیده نشدند. مسئولان کیف پول نایلز را در صحنه پیدا کردند؛ اما از شناسایی رسمی وی تا زمانی که بتوانند سوابق دندان‌هایش را بررسی کنند، سرباز زدند.

خانواده وی احساس کرده بود که چنین خبری در راه است. آن‌ها ۵ سال پس از مفقود شدن نایلز یک آگهی درگذشت در روزنامه چاپ کردند. اعضای خانواده نایلز حالا خوشحال هستند که بالاخره سرانجام وی مشخص شده است. پس از انجام کالبدشکافی توسط پلیس، این خانواده قصد دارد مراسم خاک‌سپاری مناسبی برای نایلز برگزار کند.

گوگل‌مپز یک ابزار قدرتمند است. این اولین باری نیست که اتومبیل گمشده‌ای از طریق نقشه گوگل شناسایی می‌شود. در سال ۲۰۱۳، فردی موفق شد شاسی‌بلند به سرقت رفته خود را با استفاده از فناوری گوگل‌مپز پیدا کند. همچنین می‌توانید از گوگل‌مپز برای گشت‌وگذار در موزه‌های مختص لامبورگینی، مزدا و دوکاتی استفاده کنید.
 

برگرفته از
Google Maps
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “پیدا شدن اتومبیلی که ۹ سال پیش مفقود شده بود”