[اعلامیه] ایرانسل برای زائران اربعین مرکز اختصاصی ارتباط با مشتریان راه‌اندازی کرد

نویسنده:

۰۱:۴۸:۳۸

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، کارشناسان این مرکز تا پایان عزاداریهای اربعین حسینی در 24 ساعت شبانهروز آماده پاسخگویی به تماسهای مشترکان ایرانسل هستند.

برای ارتباط با مرکز ارتباط با مشتریان اختصاصی، زائران ایرانسلی میتوانند در مدت اقامت خود در کشور عراق، با شماره 00989377110000 تماس گرفته و پرسشهای خود را با کارشناسان این مرکز مطرح کنند و یا با نشانی ایمیل arbaein@mtnirancell.ir در ارتباط باشند.

همچنین نرم افزار «ایرانسل من» برای مدیریت حساب ایرانسلی، خرید شارژ و بسته اینترنت همراه، در کشور عراق نیز در دسترس زائران اربعین حسینی است. مشترکان ایرانسل میتوانند این نرمافزار را برای سیستمعاملهای اندروید، iOS و جاوا، از وبسایت ایرانسل و یا فروشگاههای نرمافزار موبایلی به صورت رایگان دریافت کنند.

بر اساس این گزارش، ایرانسل امسال برای نخستین بار در گردهمایی عظیم اربعین حسینی، در تمامی نقاط تحت پوشش اپراتورهای میزبان در کشور عراق، به طور دائم به ارائه خدمات اینترنت پرسرعت همراه، مکالمه و پیام کوتاه میپردازد. همچنین زائران ایرانسلی امسال نیز میتوانند از تخفیف ویژه رومینگ ایرانسل تا پایان آذرماه بهرهمند شوند.
 

برگرفته از
اربعین
لینک کوتاه
برچسب ها