راه‌اندازی سرویس تحویل در اتومبیل توسط ولوو

نویسنده:

۰۴:۳۸:۵۰

شرکت ولوو با همکاری شرکت PostNord، اولین سرویس تحویل در اتومبیل را راه‌اندازی کرد. این سرویس به صاحبان اتومبیل‌های شرکت ولوو در گوتنبرگ سوئد اجازه می‌دهد کالای سفارشی خود را به جای منزل، در اتومبیل تحویل بگیرند.

این سیستم در حال حاضر بسیار محدود است؛ اما به کاربران اجازه می‌دهد از هر دو سایت Lekmer.com و Mat.se خرید انجام دهند. زمانی که صاحبان اتومبیل خرید را انجام دادند، کافی است گزینه تحویل در اتومبیل را انتخاب کنند.

در این صورت کالای خریداری‌شده بسته‌بندی شده و توسط شرکت PostNord تحویل گرفته می‌شود. سپس موقعیت فعلی مکان اتومبیل سفارش‌دهنده به راننده اتومبیل حمل کالا ارسال می‌شود. وی با استفاده از یک کلید دیجیتال می‌تواند صندوق‌عقب را باز کند و کالاها را داخل اتومبیل بگذارد. سپس صاحب اتومبیل یک نوتیفیکیشن دریافت می‌کند که نشان می‌دهد کالایی که سفارش داده، تحویل داده شده است.

شرکت ولوو برنامه‌های مهمی برای این سرویس دارد و قصد دارد در آینده این سرویس را در شهرهای دیگر سوئد و کشورهای دیگر نیز راه‌اندازی کند. همچنین این شرکت قصد دارد با شرکت‌های خرده‌فروش آنلاین بیشتری مذاکره کند تا کاربران بتوانند کالاهای متنوع‌تری را از طریق این روش خریداری کرده و تحویل بگیرند.

شرکت ولوو تنها شرکتی نیست که در مورد ایده تحویل در اتومبیل برنامه‌ریزی کرده است. اوایل سال جاری شرکت آئودی نیز با همکاری آمازون و DHL پروژه مشابهی را راه‌اندازی کرد.


 


 
برگرفته از
سرویس تحویل
لینک کوتاه

دیدگاه