تبلیغ اتومبیل تمام الکتریکی فولکس‌واگن

نویسنده:

۰۲:۲۶:۱۰

سال‌هاست که شرکت فولکس‌واگن نسخه مدرن اتوبوس نمادین خود را تبلیغ می‌کند. اتومبیل کانسپت میکروباس که در سال ۲۰۰۱ معرفی شد و اتومبیل کانسپت بالی که در سال ۲۰۱۱ رونمایی شد، بیشتر از سایر کانسپت‌ها تبلیغ شده‌اند. در ماه سپتامبر شایعاتی در مورد معرفی یک اتوبوس جدید در نمایشگاه سی‌ای‌اس سال ۲۰۱۶ منتشر شد و با اعلام خبر رونمایی از یک اتومبیل کانسپت تمام الکتریکی فولکس‌واگن در این نمایشگاه، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند این اتومبیل کانسپت تمام الکتریکی شاید همان نسخه جدید اتوبوس باشد.

شرکت فولکس‌واگن یک تصویر تبلیغاتی از اتومبیل کانسپت تمام الکتریکی که قرار است در نمایشگاه سی‌ای‌اس ۲۰۱۶ به نمایش گذاشته شود، منتشر کرده است. شکل جعبه‌مانند این اتومبیل با شایعات رونمایی از نسخه جدید میکروباس همخوانی دارد. اطلاعات زیادی نمی‌توان از طریق این عکس به دست آورد؛ اما گریل درخشان موجود در تصویر، اتومبیلی مدرن‌تر، آینده‌نگرانه‌تر و زیباتر را نشان می‌دهد. با این حال، یکی از سخنگویان فولکس‌واگن اخیراً در گفتگو با سایت Autocar اظهار داشته، نسخه جدید این اتوبوس سه تغییر مهم در طراحی خواهد داشت.

وی اظهار داشت: «تغییر اول، ستون دی عریض و محکم، تغییر دوم طراحی جعبه‌مانند بخش میانی و تغییر سوم برجستگی کوچک بخش جلو خواهد بود. فاصله میان ستون ای تا بخش انتهای جلو بایستی بسیار کوتاه باشد».

وسیله نقلیه الکترونیکی جدید چه میکروباس باشد و چه نباشد، به عنوان یک نقطه آغاز برای راهبردهای تولید فولکس‌واگن در آینده عمل می‌کند که مطمئناً از رسوایی موتورهای دیزلی این شرکت الهام گرفته است. رئیس بخش اتومبیل‌های مسافری فولکس‌واگن روز ۵ ژانویه در نمایشگاه سی‌ای‌اس سخنرانی خواهد داشت و در مورد نحوه تأثیر برق در رانشگرهای صنعت اتومبیل صحبت خواهد کرد.
 

برگرفته از
فولکس‌واگن
لینک کوتاه

دیدگاه