یک کاروان متفاوت

نویسنده:

۱۱:۰۶:۴۶

کاروان اسکیپ اسپرت (Escape Sport) یک کاروان زمخت، صنعتی و مدرن است. این کاروان فریمی از جنس استیل دارد، اطراف آن از آلومینیوم پوشیده شده، چوب مقاوم به آب در آن به کار رفته، پنجره‌هایش دوجداره هستند و کفش عایق‌بندی شده است. کابینت‌ها و کمدهای استیلش که طرح لوزی‌لوزی دارند، شبیه کمدهایی هستند که در انباری خانه نگهداری می‌شوند.

اگرچه به نظر می‌رسد دیوارهای داخل این کاروان ناتمام هستند؛ اما امکانات خوشایندی در اسپرت دیده می‌شود. ۴ نفر می‌توانند در فضایی معادل ۱۷۰ فوت مربع بخوابند. آشپزخانه دارای یک گاز رومیزی، یخچالی کوچک، سینک ظرفشویی استیل و پیشخوانی از جنس چوب یا لمینت است.

طراحان این کاروان یک حمام در فضای کوچکش به کار گرفته‌اند که دوشی از جنس فایبرگلس، یک توالت و چراغ‌های ال‌ای‌دی دارد. امکانات زیادی وجود دارد که می‌توانید با پرداخت هزینه اضافی در داخل کاروان از آن‌ها بهره ببرید، مانند دستگاه تهویه هوای سقفی، شومینه برقی، تلویزیون ال‌سی‌دی، دستگاه پخش بلوری و غیره.

طول این کاروان ۲۰ فوت است؛ اما مدل ۲۸ فوتی نیز دارد. قیمت مدل ۲۰ فوتی ۳۹٬۶۰۰ دلار و قیمت مدل ۲۸ فوتی ۴۵٬۴۰۰ دلار است. این کاروان در رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شود.


 
 


 
برگرفته از
Escape Sport
لینک کوتاه