بازگشت هوندا ریج‌لاین

نویسنده:

۰۹:۳۹:۵۵

مدل ۲۰۰۵ هوندا ریج‌لاین (Ridgeline) ترکیبی دوست‌داشتنی از ویژگی‌های عجیب و طراحی‌های متضاد بود. نخستین ورود هوندا به بازار وانت‌های آمریکای شمالی با اتومبیل ریج‌لاین بود که به دلیل تنه بزرگ، تخته عقب دوکاره و روش‌های انبار نوآورانه محبوبیت یافت.

حالا انتظارها به پایان رسیده و یک مدل جدید از ریج‌لاین که مدتی است در راه است، رونمایی خواهد شد. مدل ۲۰۱۷ ریج‌لاین در ۱۱ ژانویه در نمایشگاه بین‌المللی اتومبیل و سپس در یک بخش ۶۰ ثانیه‌ای تلویزیونی در بازی‌ سوپر باول ۵۰ (Super Bowl 50) در ۷ فوریه خودنمایی خواهد کرد.

مدیرکل هوندا اتومبیلز در این رابطه گفت: «این بازی بزرگ‌ترین و آزمندترین صحنه‌ای است که می‌توان به جهان نشان داد هوندا با یک وانت کاملاً جدید ریج‌لاین بازگشته است. سوپر باول ۵۰ زمان مناسب و محل مناسبی برای اعلام خبر پیشتازی مداوم هوندا در زمینه وانت‌های سبک است. رویکرد چند پلت‌فرمی این وانت باعث می‌شود ریج‌لاین در سال ۲۰۱۶ با قدرت وارد بازار شود».

مشخصات رسمی منتشر شده از این وانت کامل نیست؛ اما ما می‌دانیم که رویکرد چند پلت‌فرمی به معماری مشترک این وانت با کراس‌اور پایلوت بر می‌گردد. در نتیجه پیش‌بینی می‌شود یک موتور ۳٫۵ لیتری V6 و یک جعبه‌دنده ۶ یا ۹ سرعتی در این وانت به کار گرفته شود.

از نظر سبک، اطلاعات کمی در مورد ریج‌لاین ۲۰۱۷ داریم. طرح اولیه سه‌چهارم عقب در ماه فوریه ۲۰۱۵ منتشر شد که زیبایی ساده‌تری را به نمایش گذاشت. همچنین هوندا در ماه نوامبر از طریق رونمایی از ریج‌لاین باجا (Ridegeline Baja)، وانتی مختص مسابقه که تصاویرش را در این خبر مشاهده می‌کنید، در واقع پیش‌نمایشی از مدل ۲۰۱۷ ریج‌لاین ارائه کرد.


 
برگرفته از
Ridgeline
لینک کوتاه

دیدگاه