باز هم شایعات اپلی و احتمال عرضه آیفون با نمایشگر OLED

نویسنده:

۱۲:۰۸:۵۶

جالب اینجا است که شایعه استفاده اپل از نمایشگرهای OLED در آیفون های آینده مدتها است بر سر زبانها می‌چرخد و احتمالا قرار نیست که به این زودی فراموش شود.  تازه ترین داستان را هم رویترز نقل می‌کند و منبع ناشناس خود را به سایت کره‌ای الکترونیک تایمز منتسب می‌نماید. البته ماه گذشته هم این شایعه از زبان سایت Nikkei شنیده شد که اپل مایل است از تکنولوژی نمایشگر جذاب اولید در آیفونهای ۲۰۱۸ بهره ببرد.
 
به نظر می‌رسد که دو شرکت اصلی سازنده نمایشگرهای OLED، یعنی سامسونگ و ال جی هم در حال مذاکراتی با غول کوپرتینو نشین هستند و ممکن است به نتایجی هم رسیده باشند. اگر این قرارداد قطعی شود، احتمالا این دو شرکت بیش از ۱۲ میلیارد دلار صرف افزایش ظرفیت خط تولید OLEDهایشان خواهند نمود. 
 
جالب اینجا است که پیش تر شایعاتی در خصوص شرکت ال جی هم منتشر شده و به این نکته اشاره داشت که این شرکت به دنبال تاسیس خطوط تولید جدید است. رویترز اشاره می‌کند که اپل دوست دارد که به شکل سرمایه گذاری مستقیم در تامین هزینه بخشی از خطوط تولید جدید دو غول کره‌ای سامسونگ و ال‌جی مشارکت داشته باشد.
 
و در نهایت باید به خاطر داشته باشید که اپل قبل از این هم سراغ نمایشگرهای OLED رفته است. البته آنها را در اندازه بسیار کوچکتر اپل واچ به کار گرفته.
 

 
 

برگرفته از
نمایشگر OLED
لینک کوتاه

دیدگاه