تجهیز یخچال هوشمند سامسونگ به صفحه‌نمایش لمسی

نویسنده:

۰۳:۳۳:۵۲

 شرکت سامسونگ به دلیل کمپین‌های تبلیغاتی بزرگش در ملأ عام نیز به خوبی شناخته شده است. این بار در راهرو اصلی نمایشگاه سی‌ای‌اس بنرهای تبلیغاتی بزرگ یخچال جدید و هوشمند سامسونگ را که به یک صفحه نمایش عظیم مجهز شده، خواهید دید.

در وهله اول ممکن است فکر کنید که این عکس فتوشاپ باشد و چنین چیزی وجود نداشته باشد؛ زیرا این عکس مطمئناً مانند یک یخچال هوشمند استاندارد است که گوشی غول پیکری روی در آن زده شده است. این یخچال حتی دارای دکمه خازنی به سبک اندروید است که در پایین آن قرار دارد. هنوز معلوم نیست این یخچال از سیستم عامل اندروید بهره می‌برد یا تایزن یا سیستم عامل دیگری. خوشبختانه سامسونگ رابط کاربر طراحی شده برای دستگاه‌های ۵ اینچی را روی یخچال خود به کار نمی‌برد.

به نظر می‌رسد این یخچال هوشمند جدید دارای قابلیت‌هایی شبیه به مدل‌های قبلی است که طی سال‌های گذشته رونمایی شدند. شما می‌توانید لیست مواد غذایی خود را ایجاد کنید، اخبار بخوانید، به موسیقی گوش بدهید و نوشته‌های دیجیتالی را برای یادآوری کار‌های روزمره بر روی آن بنویسید. همچنین به نظر می‌رسد این صفحه‌نمایش دارای یک ورودی صدا برای برقراری ارتباط با یخچال است. همچنین ممکن است این یخچال دارای ویژگی‌های دیگری باشد که برای ردیابی پر یا خالی بودن جایخی یا یادآوری تاریخ انقضای قرص‌ها به کار می‌رود. این‌ها همه ترفندهای نرم افزاری سامسونگ است که پیش از این نیز به نمایش گذاشته بود. احتمالاً سامسونگ شگفتی‌های دیگری نیز در نمایشگاه سی‌ای‌اس به نمایش می‌گذارد.

شرکت سامسونگ این یخچال را طی هفته آینده رسماً معرفی خواهد کرد. اگر قیمت مدل‌های قبلی تا حدودی تخفیف بخورد، انتظار می‌رود که قیمت این کالا چیزی در حدود ۴۰۰۰ دلار باشد. 

 
برگرفته از
صفحه‌نمایش لمسی یخچال
لینک کوتاه

دیدگاه