اپلیکیشن واقعیت افزوده هیوندای برای اتومبیل‌ها

نویسنده:

۰۳:۰۳:۲۳

این روزها اتومبیل‌ها واقعاً پیچیده هستند. اگر چیز زیادی از اتومبیل ندانید، انجام امور مربوط به وسایل نقلیه بسیار دشوار می‌شود و شما مجبور می‌شوید به دنبال کتابچه راهنمای اتومبیل بروید.

برای اینکه زندگی برای مشتریان هیوندای راحت‌تر شود، شرکت هیوندای یک اپلیکیشن واقعیت افزوده به نام Virtual Guide ساخته است. این اپلیکیشن به صاحبان اتومبیل اجازه می‌دهد از تلفن همراه برای آشنایی بیشتر با اتومبیل‌های خود استفاده کنند و یاد بگیرند که چگونه تعمیرات بنیادی اتومبیل را انجام دهند. نسخه آزمایشی این اپلیکیشن در نمایشگاه CES به نمایش گذاشته شد که همان‌طور که تبلیغ شده بود، کار می‌کرد.

شما می‌توانید از این اپلیکیشن برای داشتن یک دید واقعیت افزوده از محفظه موتور یا اجزای داخلی اتومبیل استفاده کنید. این اپلیکیشن با نمایش نقطه‌های دیجیتال شناور، نقاط مختلفی مانند بطری آب برف پاک کن یا محل فیلتر هوا را به دلخواه شما به شما نشان می‌دهد. اگر بر روی یکی از نقاط ضربه بزنید، راهنمای گام به گام خدمات مرتبط به این آیتم نمایش داده می‌شود. اگر شما در داخل اتومبیل هستید، می‌توانید آموزشی در مورد نحوه استفاده از عملکرد‌های مختلف اتومبیل را ببینید؛ عملکردهایی مانند هماهنگ‌سازی اتومبیل با گوشی از طریق بلوتوث.


 
این اپلیکیشن یک جایگزین مناسب برای کتابچه راهنما است و می‌تواند به کاربران در انجام امور اساسی و بنیادی مربوط به اتومبیل کمک کند و کاربران نیازی به کند و کاش در دفترچه راهنمای چند صد صفحه‌ای نخواهند داشت. این اپلیکیشن طی یک یا دو ماه آینده برای مدل‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ اتومبیل‌ هیوندای سوناتا در دسترس خواهد بود و بعد از آن برای مدل‌های دیگر هیوندای نیز ارائه خواهد شد.


 
برگرفته از
Virtual Guide
لینک کوتاه