مراکز مستقیم خدمات هواوی در ایران راه اندازی می‌شوند

نویسنده:

۱۱:۴۳:۵۶

به گزارش روابط عمومی شرکت هواوی در ایران، به زودی این شرکت در راستای یکپارچه سازی سطح ارائه خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، بهبود سرعت ارائه انواع خدمات و تسهیل دسترسی مشتریان به مراکز خدمات پس از فروش در بیش از 16 شهر اصلی کشور، مراکز مستقیم خدمات پس از فروش خود را راه اندازی می کند ، همچنین نزدیک به 1000 دفتر مجاز نمایندگی ،عملیات دریافت و تحویل کالا را انجام خواهند داد.

از این پس مشتریان برای اطمینان از اصل بودن گارانتی و دریافت اطلاعات مربوط به مدت گارانتی دستگاه خود می توانند از طریق سامانه پیامکی شماره IMEI دستگاه خود را وارد کنند و از اصل بودن کالا و گارانتی "هواوی سرویس" مطلع شوند. همچنین کاربران می توانند جهت آگاهی از محل استقرار نمایدگی های "هواوی سرویس"  در سراسر کشور یا کسب هر گونه اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و خدمات پس از فروش با مرکز تماس اختصاصی مشتریان هواوی تماس حاصل نمایند .

شایان ذکر است هواوی سرویس به منظور دسترسی به سطح بالاتری از رضایتمندی مشتریان ، مدت زمان ارائه خدمات گارانتی محصولات را بهبود بخشیده است. بر این اساس شرایط گارانتی و هزینه دستمزد ارائه خدمات به محصولات خارج از گارانتی نیز در سراسر کشور یکپارچه خواهد شد. کالاهای هوآوی از این پس با 18 ماه خدمات پس از فروش و دو هفته گارانتی تعویض به بازار عرضه می شوند. از سوی دیگر آن دسته از گوشی های هوآوی که دارای باتری های جداشونده هستند دارای 6 ماه گارانتی تعویض باتری خواهند بود.

هوآوی اعلام کرده است حداکثر زمان برگشت کالا به مشتری در مراکز "هوآوی سرویس" در ایران فقط 3 روز کاری می باشد. همچنین در صورتی که کالای مشتری مشمول شرایط تعویض هوآوی سرویس گردد، بعد از دریافت کالای معیوب تا 48 ساعت گوشی یا تبلت به درب منزل مشتری به صورت رایگان ارسال خواهد شد .
 
 

برگرفته از
Huawei Service Center
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه