تجهیز تمامی مسیر مترو نیویورک سیتی به وای‌فای طی سال ۲۰۱۶

نویسنده:

۱۱:۰۶:۱۵

 
اندرو کیومو فرماندار ایالتی این شهر می‌گوید که تا پایان سال جاری تمامی ایستگاه‌های زیرزمینی مترو نیویورک سیتی به ارتباط وای‌فای مجهز خواهند شد. و اندکی پس از آن پوشش سراسری شبکه موبایل در شهر زیرزمینی نیویورک برقرار خواهد شد.  و امکانات پرداخت موبایلی هم طی ۲۰۱۶ تا اوایل ۲۰۱۷ اجرایی خواهند شد. اگر هم هیچگاه نمی‌توانید خارج از شبکه بمانید، باید تا انتهای ۲۰۱۷ منتظر بمانید که ارتباط وای فای تونلها هم کامل شود.
 
کیومو همچنین می گوید امکانات پرداخت بدون تماس (برای مثال استفاده از ان‌اف‌سی) نیز اجرایی خواهد شد و البته امکانات جدید بانکی و کارتهای پیشرفته برای پرداخت هزینه‌های سفر زیرزمینی مهیا خواهند شد.
 
علاوه بر این قرار است سیستم اطلاعات شبکه مترو و اتوبوس شهری نیویورک به زودی کاملا برخط و لحظه ای شود. اینگونه می‌تواند در هر لحظه به محل دقیق قطار و اتوبوس و ساعت دقیق رسیدن آن به ایستگاه دسترسی داشته باشید و در هر ایستگاه هم یک ساعت شمارش معکوس تا رسید قطار نصب خواهد شد. همچنین واگنهای مترو به تجهیزات شارژ یو‌اس‌بی مجهز می‌شوند. و هر اتوبوس جدیدی که به ناوگان شهری اضافه می‌شود هم WiFi HotSpot دارند.
 

 
 

برگرفته از
وای‌فای
لینک کوتاه

دیدگاه