ولوو اس ۶۰ جدید در سال ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ عرضه می‌شود

نویسنده:

۰۵:۰۵:۲۷

اطلاعات کمی راجع به مدل جدید ولوو اس ۶۰ (S60) منتشر شده؛ اما پیش‌بینی می‌شود این اتومبیل از طراحی قدرتمندی برخوردار باشد که دنباله‌روی اس ۹۰ خواهد بود. این بدین معنی است که احتمالاً یک سدان شیک با انحناهای نرم و چراغ‌های ال‌ای‌دی به شکل چکش شخصیت تور ارائه می‌شود.

همچنین مدیرعامل ولووی آمریکای شمالی تأیید کرد نسل جدید اس ۶۰ همچنان با فاصله دو محور کوتاه و بلند ارائه خواهد شد. وی پیش‌بینی می‌کند نسخه مجهز به فاصله محور طولانی محبوب‌تر خواهد بود؛ زیرا هیچ‌کس از این که فضای داخل کابین بزرگ‌تر باشد، بدش نمی‌آید.

علاوه بر این نسل جدید اس ۶۰ بسیار پیشرفته‌تر از مدل فعلی خواهد بود. اگرچه هنوز این موضوع رسماً اعلام نشده؛ اما نسخه‌های برتر از یک سیستم اینفوتینمنت ۹٫۳ اینچی سنسوس که در اس ۹۰ و ایکس‌سی ۹۰ وجود دارد، بهره خواهند برد. همچنین این اتومبیل مجهز به فناوری نیمه‌خودران خواهد بود.

هنوز مشخص نیست کدام موتورها در این اتومبیل به کار گرفته خواهند شد؛ اما طبق گزارش سایت موتور ترند، چند مدل موتور از جمله یک موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر با ۲۵۰ اسب بخار توان به کار گرفته خواهد شد. همچنین می‌توان پیش‌بینی کرد که یک نسخه پلاگین هیبریدی و احتمالاً یک نسخه معمولی با موتور توربوشارژ ۳ سیلندر نیز عرضه شود.

افرادی که به دنبال نسخه‌ای قدرتمندتر هستند، می‌توانند مدلی را سفارش دهند که عملکرد بالایی دارد. این مدل از یک موتور توربوشارژ و سوپرشارژ ۴ سیلندر بهره می‌برد و ۳۰۰ اسب بخار توان دارد.

 

برگرفته از
Volvo S60
لینک کوتاه