مشخصات و ویژگی‌های مدل ۲۰۱۷ هیوندای الانترا

نویسنده:

۰۱:۵۲:۴۲

سیستم‌های اندروید اتو و کارپلی مدل ۲۰۱۷ الانترا (Elantra) یا از طریق صفحه‌نمایش ۷ اینچی دیسپلی اتوی هیوندای یا از طریق بخش مسیریاب ۸ اینچی در دسترس خواهند بود.

نائب رئیس بخش برنامه‌ریزی گروهی و محصولات هیوندای در این رابطه گفت: «ما از طریق عرضه پرفروش‌ترین اتومبیل خود با کارپلی و اندروید اتو، وعده خود مبنی بر ارائه قابلیت‌های آسایش بیشتر برای راننده‌های مدرن امروزی با قیمتی مقرون‌به‌صرفه را عملی می‌کنیم. همچنین این یکپارچگی با گوشی‌های هوشمند به راننده کمک می‌کند چشم‌هایش به جاده و دست‌هایش روی فرمان باشد. این موضوع باعث کاهش حواس‌پرتی راننده می‌شود».

الانترای جدید طی ماه جاری با ظاهری جدید، بدنه‌ای آئرودینامیک‌تر، کابینی جدید و رانشگرهای جدید ارائه می‌شود. علی‌رغم تمام تغییرات، هیوندای اعلام کرده این اتومبیل با قیمت پایه ۱۷٬۱۵۰ دلار یعنی ۱۰۰ دلار کمتر از مدل قبلی به فروش خواهد رسید.

خریداران می‌توانند با پرداخت این مبلغ، مدل پایه یعنی اس‌ای الانترا (SE Elantra) را که مجهز به یک موتور ۲٫۰ لیتری با توان ۱۴۷ اسب بخار و یک جعبه‌دنده دستی ۶ سرعتی است، به دست آورند. برای جعبه‌دنده ۶ سرعتی اتوماتیک، بایستی ۱۰۰۰ دلار بیشتر بپردازید. قیمت مدل‌های برتری که به تعداد محدودی ساخته می‌شوند، از ۲۲٬۳۵۰ دلار شروع می‌شود و تنها با جعبه‌دنده اتوماتیک ارائه می‌شوند. قیمت مدل اکو که از یک موتور ۱٫۴ لیتری با توان ۱۲۸ اسب بخاری بهره می‌برد و با یک گالن سوخت ۳۵ مایل مسافت را طی می‌کند، نزدیک زمان عرضه اعلام خواهد شد.

علی‌رغم قیمت پایینی که این الانترا خواهد داشت، سدانی پر از قابلیت‌های اختیاری مانند ترمز اورژانسی اتوماتیک به همراه سیستم شناسایی عابر پیاده، کروز کنترل هوشمند، سیستم شناسایی نقطه کور به همراه سیستم هشدار ترافیک تقاطع در عقب، چرم و صندوق‌عقب بدون نیاز به دست است.

 

برگرفته از
Elantra 2017
لینک کوتاه

دیدگاه