ساخت فلش درایو سفارشی با استفاده از شیشه و یک کوره مایکروویو

نویسنده:

۰۱:۰۴:۰۸

 
 به کمک یک کوره مایکروویو و اندکی شیشه این کار شدنی است. در ویدیوی متعلق به کانال یوتیوب «آینده را تکان بده»، شما می‌آموزید که چگونه بطری شیشه‌ای را ذوب کنید و از آن در شکل‌دهی بدنه فلش درایو سفارشی خود استفاده کنید.
 
 
 
کار خود را با با برش محتاطانه و ایمن قطعات شیشه‌ای شروع کنید. سپس شکل دلخواه قالب فلش درایو خود را با کاغذ الیاف ایجاد کنید. کوره مایکروویو، شیشه درون قالب را ذوب خواهد کرد. پس از سرد شدن آن، شما می‌توانید فلش درایو مورد نظر خود از باکس کارخانه‌ایش جدا کرده و آنرا به خانه جدیدش بچسبانید.
 
این ویدئو ساده‌ترین شکل قالب (مستطیل) را نشان می‌دهد، اما شما می‌توانید قالب کاغذ الیاف بدنه را به هر شکلی که دوست دارید در آورید. و یا اگر قصد انجام کار پیچیده‌ای دارید، میتوانید قالبهای ویژه مقاوم درکوره را خریداری کنید. کوره های مایکروویو خیلی ارزان قیمت نیستند، با این وجود، شما می توانید یک کوره مناسب و معقول را در حدود 35- 45 دلار بخرید.
شیشه فروشی‌ها و یا فروشگاه‌های سخت افزاری میتوانند اکثر کارهای برش را برای شما انجام دهند، اما اگر شما در حال انجام یک پروژه هنری هستید و یا قصد کسب تجربه بیشتر دارید، بهتر است خودتان دست به کار شوید!
چگونگی برش ایمن شیشه با چند ابزار معمولی را بیاموزید
 

 

برگرفته از
فلش درایو
لینک کوتاه

دیدگاه