شلبی ماستنگ ترلینگوا با بیش از ۷۵۰ اسب بخار را معرفی می‌کند

نویسنده:

۱۲:۱۴:۰۶

  
پایه گذاری شده بر روی فورد ماستنگ ۲۰۱۶ GT، مدل ترلینگوا لیست بلند بالایی از بروز رسانی ها را دریافت می کند که نتیجه آن خروجی  بیش از ۷۵۰ اسب بخار می باشد (خروجی یکسانی با سوپر سنیک GT500 ۲۰۱۵). ظاهر خارجی ماستنگ با عناصر  فیبر کربن بهبود یافته از جمله سپر جلو، رکاب ها بغل، بال عقب و کاپوت.  همچنین  بخش هایی از شبکه های به هم بافته شده،  نشان تیم مسابقه ترلینگوا،  طرح رنگ زرد و چرخهای مسابقه ای ۲۰ اینچی.

داخل، یک دنده کوتاه، صندلی های مخصوص مسابقه  با علائم بیشتری از تیم مسابقه ترلینگوا و یک پلاک امضا شده از کرول شلبی، بنیان گذار تیم مسابقه ترلینگوا بیل نیل و جری تاتیس راننده‌ی مسابقات قهرمانی ترنس ام  ۱۹۶۷ وجود دارد.

قلب تپنده  شلبی ترلینگوا  یک موتور ۵ لیتر V8 ترکیب شده یک سوپر شارژ ویپل (Whipple)می باشد که خروجی فراتر از ماستنگ معمولی GT با ۴۳۵ اسب بخار را بیرون می دهد. بهبود های دیگر شامل  اگزوز استیل  برلا (Borla) سیستم تعلیق قابل تنظیم می باشد. 
 
تنها ۵۰ نوع از ماستنگ ترلینگوا شلبی تولید خواهد شد که قیمت ها از ۶۵،۹۹۹ دلار شروع شده به اضافه قیمت ماستنگ GT اولیه ( پس نزدیک ۱۰۰،۰۰۰ دلار وقتی که کار تمام شد).
 در حالیکه می توانید که یک دوج چارجر/چلنجر SRT هلکات را باهمین توان  با قیمت تغییرات ترلینگوا بخرید پیشنهاد شلبی نادرتر خواهد بود.

از جهت دیگر برای ماستنگ، ماستنگ اخیر GT350R  موجود می باشد، که قدرت بسیار کمتری دارد، اما  تمام مواد لازم را برای اینکه یکی از توامندترین ماشین های مسابقه‌ای مجاز در شهر بسازید را دارا می باشد بسیار جذاب تر می شود وقتی که قیمت اولیه ۶۴،۰۰۰ دلاری  را به آن اضافه کنید جذاب تر هم می‌شود.
برگرفته از
شلبی ماستنگ ترلینگوا
لینک کوتاه