ارکان ارتباطات نوین، میزبان گوشی‌های موبایل، فبلت‌ها و تبلت‌های لنوو در ایران

نویسنده:

۰۳:۱۷:۰۲

در این مراسم مسئولین این شرکت، خبرنگاران حوزه IT و تعدادی از فروشندگان مرتبط با این حوزه حضور داشتند. مدیر ارشد ارکان ارتباطات نوین آقای پیام ابراهیمی توضیحاتی را در مورد آینده این شرکت و لنوو داده و اضافه کردند که شعار لنوو در سال جدید به «خلاقیت و نوآوری توقف پذیر نیست» تغییر کرده است. در ادامه ایشان آمار های مختلفی همچون فروش سالانه ۴۶ میلیارد دلار، ۵۸ هزار پرسنل، فعالیت در ۱۶۰ کشور جهان و قرار گرفتن در بین ۱۰۰ برند برتر دنیا را از افتخارات برند لنوو دانستند
طبق اعلام مدیر ارشد این شرکت، ارکان ارتباطات نوین دارای ۴۱ مرکز خدماتی و ۱۵ مرکز جمع آوری در سراسر کشور است و قرار است به زودی بزرگترین فروشگاه لنوو را واقع در بازار موبایل ایران راه اندازی کنند. فعالیت شرکت لنوو ۳۰ سال پیش و با اسم Legend آغاز شده است و با خرید شرکت IBM در سال ۲۰۰۵ و خرید شرکت هایی مثل NEC و MOTOROLA در سالهای بعد، این فعالیت به طور چشم گیری گسترش پیدا کرده است به طوری که امروزه می توان در بین نام های بزرگ دنیا اسم لنوو را مشاهده کرد.
در ادامه این همایش مدیر بازاریابی ارکان ارتباطات نوین آقای محمد غفاری سبد محصولات لنوو را معرفی کرد و از محصولات جدید این شرکت در بازار ایران خبر داد که می توان در این بین به Vibe S1، Vibe S1 lite، Vibe P1، Phab و Phab Plus اشاره کرد.
 

 
برگرفته از
لنوو
لینک کوتاه
برچسب ها
up down

در ارتباط باشیم

کپی بخش یا کل مطلب از فوت و فن تنها با لینک به آن مطلب و درج نام فوت و فن امکان‌پذیر است.