با خرید نسخه ۱۰ میلیون دلاری Dying Light در فیلمی حضور پیدا کنید که شاید حتی ساخته نشود

نویسنده:

۱۱:۵۳:۴۴

فروشگاه انگلیسی GAME با همکاری استودیو Techland، سازنده بازی Dying Light، نسخه ویژه‌ای به نام Spotlight را برای بازی طراحی کرده‌اند که با خرید آن به قیمت 10 میلیون دلار، شانس حضور در فیلم ساخته شده از این بازی یعنی Dying Light: The Movie(که در حال حاضر مشخص نیست چنین فیلمی واقعاً در حال ساخت باشد) را پیدا کرده و کلاس‌های مختلفی چون آموزش بازیگری و یادگیری پارکور و بدلکاری را پشت سر خواهید گذاشت.

شاید این 10 میلیون دلار قرار است برای سرمایه‌گذاری روی فیلم مورد استفاده قرار بگیرد؟ همه چیز کاملاً عجیب به نظر می‌آید به خصوص از آنجایی که تا به الان خبری از ساخت فیلم Dying Light به گوش نرسیده است.

از ویژگی‌های دیگر این نسخه ویژه می‌توان به 4 نسخه ارجینال از بازی و سفر‌های رایگان به نقاط مختلف جهان با خطوط درجه یک اشاره کرد که تمامی آن‌ها را می‌توانید در تصویر گذاشته شده مشاهده کنید.

این اولین باری نیست که GAME و Techland با یکدیگر برای طراحی نسخه‌ خاصی از بازی دست به همکاری می‌زنند. همچنین نسخه دیگری از بازی با قیمت 380 هزار دلار مدتی پیش تایید شد که پناهگاهی مقاوم در برابر حمله زامبی‌ها و امکان شرکت در کلاس‌های پارکور را در اختیار خریدار قرار می‌داد. اطلاعاتی در دسترس نیست که آیا کسی این نسخه را خریداری کرده است یا خیر.

تنها یک نسخه از این کالکشن 10 میلیون دلاری موجود است که با مراجعه به وب‌سایت GAME می‌توانید آن را سفارش دهید.
 

 

برگرفته از
Dying Light
لینک کوتاه

دیدگاه