سومین حراج خیریه رعد به رنگ همدلی و نیکوکاری جلا یافت

نویسنده:

۱۱:۰۶:۰۰

پس از 7 روز نمایش 77 اثر هنرمندان به نام و معاصر کشور در هشتمین شب این رویداد فرهنگی، آثار گردآوری شده در معرض فروش گذاشته شد.

براساس این گزارش در مراسم پایانی علاوه بر نیکوکاران و هنرمندان پدید­آورنده آثار، جمعی از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون نظیر: ایرج نوذری، کاوه آفاق ، گلاره عباسی و … حضور داشتند.

بر اساس این گزارش در طول برگزاری حراج آثار برخی از هنرمندان بارها با پیشنهاد افزایش قیمت از سوی شرکت­کنندگان مواجه شد که هیجان فوق­العاده­ای به مراسم داد از آن جمله می­توان به مجسمه برنزی تاها بهبهانی با عنوان «با ساز او خواهی شنید، راز کهکشان» و تابلوهای نقاشی شکار از لیلا ویسمه، سواران از صادق تبریزی، رباعیات از مصطفی دره­باغی و چند تابلو بدون عنوان از لیلی درخشانی، شهلا حسینی، فتانه دادخواه و محمد خلیلی اشاره کرد.

از نکات قابل توجه سومین حراج خیریه رعد، فروش اثر علی راشکی استاد و مدرس هنر دانشگاه سیستان و بلوچستان بود که از هنرمندان توان­یاب و موفق در شهر زاهدان است و حضور موفقیت­‌آمیز هنرمندان توان­یاب برای خیریه رعد اهمیت ویژه­‌ای دارد.

در نهایت پس از چندماه تلاش تیم اجرایی حراج، گروه همیاری جوانان، همکاران  خیریه رعد و گروهی از هنردوستان، سومین حراج خیریه رعد پس از 3ساعت عرضه آثار هنرمندان با میزان فروش 4میلیارد و 266 میلیون ريال به کار خود پایان داد.

آسا براتی مدیر اجرایی سومین حراج آثار هنرهای تجسمی خیریه رعد در پایان کار این دوره در گفت­وگو با خبرنگار رعد ضمن قدردانی از حضور و حمایت مردم خیر، افزود: سومین حراج رعد با پشیوانه­‌های ادوار گذشته، کار نسبتاً دشواری بر عهده داشت زیرا انتظارات از این رویداد فرهنگی بالاتر رفته بود و خدا را شکر که حراج موفقی را پشت سر گذاشتیم.

رحمان علاقه­‌بند عضو تیم اجرایی حراج و مدیر گروه همیاری جوانان رعد با ابراز خرسندی از حضور ارزشمند مردم نیکوکار، افزود: تلاش تمام عوامل اجرایی به ویژه اعضای فعال گروه همیاری جوانان در برگزاری موفق این دوره مؤثر بود و جا دارد از هنرمندان، مردم، همکاران خیریه رعد و نیروهای داوطلب صمیمانه قدردانی کنم.

شایان ذکر است براساس پیش­بینی­های انجام شده آثار باقی­مانده با قیمت پایه از طریق شرکت ارتباط گستر حال و روز و وب­سایت آرتیبیشن به نشانی: www.arthibition.net در معرض نمایش علاقه‌مندان قرار می­گیرد تا دوستداران هنر در فرصتی مناسب نسبت به خرید و جمع­آوری آثار این حراج اقدام نمایند.
 
برگرفته از
خیریه رعد
لینک کوتاه
برچسب ها