اندروید نسخۀ ٤٫٣ (Jelly Bean) برای Xperia Z1 و Xperia Z Ultra

نویسنده:

۰۲:۳۲:۲۸


ما برای تلفیق نرم‌افزارSony Xperia خودمان با نسخۀ منتشر شدۀ  Jelly Bean متعلق به Google و خلق تجربه‌های کاربری جالبی برای شما، کار کرده‌ایم. علاوه بر چند تغییر جزئی عملکردی در بخش‌های مختلف، برخی قابلیت‌هایی که می‌توانید منتظر آن باشید، شامل موارد زیر است:

  • Android نسخۀ ٤٫٣(Jelly Bean) به طور استاندارد پروژۀ بهبود عملکرد و بهینه‌سازی رابط کاربری وهمچنین تجربۀ گرافیکی روان‌تری را ارائه می‌کند.
  • ما اکنون ویژگی دوربین هوشمند اجتماعی متعلق به Sony راکه پیش از این با Xperia Z1 معرفی شده بود، بهXperia Z Ultra می‌آوریم. این عملکرد تجربۀ دوربین مختص Sonyاست که به شما اجازه می‌دهد تا «برنامه‌های دوربینXperia» را به طور مستقیم از طریق نمایاب دوربین دانلود کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید. 

  • ما همچنین تمام برنامه‌های موجود در مجموعه برنامه‌های اصلیSony را به آخرین نسخۀ آنها ارتقاء می‌دهیم. این ارتقاء شامل اصلاحات جزئی و نیز بهبودهای اساسی در برنامه‌هایی مانند پیام‌رسانی،MyXperia، Smart Connect، برنامه‌های کوچک، TrackID، Sony Select و سایر برنامه‌ها می‌باشد. 

  • یکپارچه‌سازی برنامه‌های رسانه‌ایSony: WALKMAN، Album و Movies با سرویس مبتنی بر رایانش ابری Sony Entertainment Network*- تجربه‌ای همگراتر و کامل‌تر از سرگرمی‌هایSony-  یکپارچه‌سازی Sony Entertainment Network و PlayMemories به همراه رابط کاربری تعاملی‌تر، امکان دسترسی یکپارچه به محتوای روی دستگاه و نیز محتوای موجود  روی فضای ابری را فراهم می‌آورد. 

  • عرضۀ رابط کاربری قابل سفارشی سازی بی نظیر ما:«Xperia Themes» به همراه بستۀ قابل دانلود ویژه رابط کاربری از طریق اپلیکیشن  Sony Select . اطلاعات بیشتر در این خصوص به زودی اعلام می‌شود.

  • تازه‌ترین بهبودهای امنیتیAndroid با راهکارهای تجاری تلفن همراه Sony، Xperiaبرای کسب و کار، سازگار شده است.

 
انتشار نرم‌افزار مبتنی بر Android نسخۀ ٤٫٣ ما برای محصولات باقیماندۀ Sony  Xperiaتقریباًآماده است- به زودی با جزئیات بیشتر در خصوص تنظیمات و قابلیت‌های سفارشی و زمانبندی باز خواهیمگشت.
 
*مطابق معمول، زمانبندی و دسترسی، بسته به بازار و اپراتور ممکن است متفاوت باشد

برگرفته از
به‌روزرسانی
لینک کوتاه
برچسب ها