نحوه مخفی کردن یادداشت‌های محرمانه

نویسنده:

۰۱:۲۵:۱۳

آیا دوست دارید یک یادداشت را به روشی خاص تا بزنید؟ تا کردن یک تکه کاغذ و تبدیل آن به یک یادداشت محرمانه کار بسیار مفرح و آسانی است و باعث می‌شود کلاس درس به سرعت بگذرد. این پاکت روشی عالی برای انتقال یادداشت محرمانه شما به دوستانتان در کلاس و همچنین به رخ کشیدن مهارتتان خواهد بود.

مراحل:

 


از تکه‌ای کاغذ به اندازه کاغذ نامه استفاده کنید. ابعاد کاغذ نامه ۲۱.۵ در ۲۷.۹ سانتیمتر است. شما می‌توانید از یک تکه کاغذ A4 استفاده کنید. البته باید اول آن را در ابعاد مورد نظر ببرید.

 


کاغذ را به شکل هات‌داگ و در امتداد محور عمودی آن تا بزنید. مطمئن شوید آن سمتی از کاغذ که یادداشت را روی آن نوشته‌اید، در قسمت داخل قرار دارد.

 


برای بار دوم کاغذتان را به شکل هات‌داگ تا بزنید. حالا شما یک تکه کاغذ باریک و دراز دارید.

 


دو سمت انتهایی کاغذ را به صورت مورب و مثلث شکل تا بزنید. از موازی بودن دو لبه‌ مثلث شکل کاغذ اطمینان حاصل کنید، شکل شما باید شبیه به متوازی‌الاضلاع باشد، نه ذوزنقه.

 


گوشه های انتهایی کاغذ را دوباره به شکل مورب تا بزنید تا در هر سمت کاغذ یک متوازی‌الاضلاع نازک و باریک داشته باشید. زمانی که این کار را انجام دهید، می‌بینید که لبه مثلث، موازی با طول مستطیل و در نزدیکی مرکز آن قرار می‌گیرد. اگر شما این کار را با هر دو مثلث انجام دهید، کاغذ شما به شبیه حرف S ای می‌شود که ۹۰ درجه بر خلاف عقربه‌های ساعت چرخیده است. اگر مثلث‌ها را به سمت داخل تا بزنید یک مستطیل خواهید داشت و این اشتباه است.

 


لبه های متوازی‌الاضلاع را مستقیماً به سمت مرکز تا بزنید. بعد از انجام این کار، باید دو مثلث که یک مربع را ساخته‌اند، در مرکز و دو مثلث دیگر در بالا و پایین آن‌ها داشته باشید.

 


مثلثی که در قسمت بالایی مربع قرار دارد را گرفته و آن را زیر مثلث مرکزی سمت راست قرار دهید.

 


لبه مثلث پایینی را در داخل مثلث مرکزی سمت چپ قرار دهید
.

از یادداشت محرمانه خود لذت ببرید.

 

برگرفته از
یادداشت‌های محرمانه
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “نحوه مخفی کردن یادداشت‌های محرمانه”