رییس جمهور آش‌ها!

نویسنده:

۰۶:۳۱:۳۵

1. در زندگی همه‌مان یک لحظه‌های سوشا مکانی واری پیش می‌آید بنابراین وانمود نکنید عابدزاده‌اید. سوشای درونتان یک لایی می‌خورد که سربزنگاه قهرمانی را در سینی تقدیم حریف نمایید!

2. از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود! این شعر جناب حافظ حسب حال بنده است. سر ظهر جمعه جای خوابیدن هر سمتت را نگاه کنی می‌بینی یک مطلب ننوشته مانده که باید ترتیبش را بدهی. سلام کوه مطالب ننوشته! خداحافظ حسرت خواب جمعه!

3. در ادامه جهش عظیم بچه‌های تحریریه به زودی احمدشریعتی، همانی که قرار است از گوشه مانیتور به شما جهش کند، مطلب جدید در مورد سگ‌ها خواهد نوشت. احتمالا به زودی مطلبی از او خواهید خواند با این تیترها :

5 گوشی مناسب جهت سگ دلبند شما
به سگ‌هایتان بگویید هاپویی تا قند در دلشان آب شود!
غذا چی بدیم سگه بخوره؟
چگونه سگ دورن مان را تغذیه کنیم که پاچه نگیرد!
بیت: اگر دربند در مانند درمانند !

4. آقای صاحابش یک هفته است قرار شده به یک سری از آیتم‌هایی که بنده برای بهبود اوضاع سایت پیشنهاد کردم پاسخ بدهد! یعنی برجام 3 هم کلید بخورد این آقای سایت صاحاب از خواب بیدار نمی شود! (بابا اون مطلب پیازه رو حذف کن سر جدت اّبرومون رفت)

5. حالا که سلیقه کاربران این سایت اینطوری است که پربیننده‌ترین مطلب این سایت می‌شود نحوه خورد کردن پیاز، پیشنهاد می کنیم دستکم یک مطلب هم در مورد روش‌های مناسب کوبیدن گوشت کوبیده نوشته شود بلکه پسندیده شود (صدای دست و جیغ و هورا)

6. بنده هم اکنون که با شما صحبت می‌نمایم در بازی آنلاین ساکرمنیجر با تیم درپیت ایبار اسپانیا (Eibar) پک و پوز لیگ اسپانیا را آورده‌ام پایین. حریف می‌طلبیم بدفرم!

7. بین همه عشقای دنیا، عشق است استقلال، عشق است منچستر، عشق است آش رشته! صحبت آش رشته که می‌شود کلاه از سر برمی‌داریم به احترام آش نیکوصفت در میدان انقلاب سر جمالزاده. نیکوصفت رییس جمهور آش‌هاست!

8. دوستان دوستان شرح پریشانی من گوش کنید! آخر آدمی که زور می‌زند در دوماه خودش را دو کیلو لاغر می‌کند در یک هفته چطوری می‌تواند سه کیلو چاق شود؟ پس این دکمه ریسیت فاکتوری مان کجا رفته؟

برگرفته از
خودمونی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه