گنج را پیدا کنید!

نویسنده:

۰۴:۰۴:۲۵

کاربران برای شرکت در این بازی جالب باید کدهــای مخفـی شـده در سـایت را پیـدا کننـد و با ثبت‌نام علاوه بر خرید و استفاده از کد تخفیف به مرحله بالاتر صعود کنند.

در قسـمت توضیحـاتِ بیـش از چهار هـزار محصـول بامیـلو رمـزهایـی بـه صـورت عکـس پنهان شـده‌اند. کاربران بـا ثبـت این رمزهـا بـه نـام خود در صفحـه اختصاصـی مسـابقه گنـج، کد تخفیف اختصاصی خود را دریافت می‌کنند و با استفاده از این کد برای خرید وارد مرحله نخست سفر به جزیره گنج می‌شوند. البته هر کاربر تنها دو بار در روز می‌تواند از رمزهای بامیلو استفاده کند.

در پایان اردیبهشت ماه سه بلیت سفر به نقطه‌ای دلخواه از دنیا از سوی خطوط هوایی قطر به دو کاربری که مراحل بیشتری را در سفر به جزیره گنج بامیلو طی کرده باشند، تعلق می‌گیرد. نفر اول دو بلیت و نفر دوم یک بلیت  به کشور دلخواه را هدیه خواهند گرفت.  هواپیمایی قطر به‌عنوان بهترین خط هوایی دنیا در سال 2015 و اسپانسر اصلی بامیلو در سفر به جزیره گنج، عنوان "اسکای ترکس" نه تنها در سال 2015 در گنجینه این خط هوایی با 150 فروند هواپیمای با کیفیت و سفر دبه بیش از 150 مقصد در آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکا قرار دارد، بلکه در سال های 2011 و 2012 هم به این شرکت اختصاص یافته است. این خط هوایی که به کیفیت و امنیت شهرت دارد، از سه شهر مشهد مقدس، تهران و شیراز به کشورهای مختلف پرواز دارد و حالا با همکاری با بامیلو امکانات سفر هیجان انگیز تابستان را برای خریداران بامیلو تدارک دیده است.

برگرفته از
[اعلامیه]
لینک کوتاه