شاتل بهترین شرکت برای کار شناخته شد

نویسنده:

۰۲:۱۱:۵۲

شرکت شاتل به همراه شرکت سرمایه گذاری پارس آریان (هلدینگ گروه مالی پاسارگاد) موفق به کسب رتبه اول مسابقه "بهترین محل برای کار" شد. شرکت شاتل با هدف یادگیری، ارزیابی میزان رضایت کارکنان خود نسبت به سایر شرکت‌ها و به اشتراک‌گذاری تجربیات موفق خود در زمینه مدیریت منابع انسانی در جشنواره ملی بهره‌وری حضور یافت و موفق به کسب این رتبه در اولین مسابقه" بهترین محل برای کار" شد. گفتنی­ست 1100 نفر در دفتر مرکزی شاتل در تهران و دو هزار نفر در دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر فعالیت دارند.

جشنواره ملی بهره‌وری امسال این مسابقه را با ارزیابی آنلاین و حضوری کارکنان شرکت‌های حاضر در این رقابت انجام داد که این ارزیابی با همکاری مرکز ملی اندازه گیری رضایت کارکنان انجام گرفت.

یکی از اهداف کلیدی رتبه‌بندی مسابقه بهترین محل برای کار، افزایش آگاهی بین مدیران بخش سرمایه‌های انسانی هر سازمان برای اندازه‌گیری، بهبود رضایت و تعهد به سرمایه‌های سازمانی خود اعلام شده است. همچنین افزایش ارزش‌هایی مانند صداقت، خلاقیت و نواوری در سازمان‌های ایرانی از دیگر اهداف برگزاری این رتبه‌بندی است. جشنواره ملی بهره‌وری از سال 1388 توسط شرکت گروه پارسیان هوشمند با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، باهدف اشاعه فرهنگ مدیریت بهره‌وری و قدردانی از بهره‌ورترین مدیران ارشد شرکت‌های ایرانی برگزار می‌شود.
 

برگرفته از
شاتل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

11 دیدگاه برای “شاتل بهترین شرکت برای کار شناخته شد”
 1. واقعا شرکت با سیاستیه. من را یک ماه الاف استخدامشون کردند و بعد یک ماه گفتند که رد شدی. وقتی یک شرکتی هر روز در حال استخدام است به نظرتون شرکت خبی است؟ یا به اندازه همان استخدامی، ترک محل کار هم دارند یا این که این یک سیسات انگلیسی برای تبلیغات است. طرف را با تحصیلات بالا به مصاحبه دعوت می کنند و چند بار به شرکتشون دعوات می کنند و یک دفترچه و لیوان می دهند و بعد یک ماه می گویند که رد شدی. اون فرد تحصیل کرده فکر می کند که خدایا شاتل چه غولیه که من را قبول نکرده. شاتل با بی رحمی تمام با روح جوانان تحصیل کرده بازی می کند پیشنهاد می کنم هیچ وقت به مصاحبه این شرکت هم نروید. دوستمم هم با کارشناسی ارشد شبکه و با مدرک mcse از سایبر تک تو مصاحبشون برای پشتیبانی فنی رد شد. پس باور کنید که این فقط یک سیاست تبلیغاتیه نه یک استخدامی. مدیران شرکت شاتل لطفا با روح و روان و وقت جوان های مردم بازی نکنید. راه های بهتری هم برای تبلیغات هست. این کار شما ناجوانمردانه است.

 2. سلام به همه دوستان
  من نمیدونم این هفت همکار سابق یا فعلی چرا اینقدر دلشون پر بود اما من هم در شاتل کار میکنم و حداقل در 5 مجموعه دیگه هم بودم اما هر جایی محاسنی داره و معایبی. به نظرم یک طرفه به قاضی نباید رفت.
  ممنون

 3. سه سال کار کردم :احترام به شخصیت انسانی صفر/ فشار روحی 1000/ حقوق در پایین ترین سطح/ تازه برادر عقده ایی شانه ساز هم که تازه از خارج اومده بود فقط توهین می کرد کلا به هیچ کس توصیه نمی کنم تو این شرکت کار کنه

 4. من یکسال و نیم تو شاتل کار کردم. به جرات می تونم بگم وحشتناک ترین تجربه کاریم بود. هنوزم وقتی اون روزا یادم میاد مثل کابوس می مونه برام. همیشه از اینکه دیگه اونجا مشغول به کار نیستم خدا رو شکر می کنم

 5. مگه اینکه از آخر اول بشین… من دوسال توی شاتل کار کردم…به معنای واقعی بیگاری میکشن.تمام امکانات و مزایا رو واسه نماینده میزارن ولی از نماینده هیچگونه سوالی دررابطه با مزایای کارمندا نمیپرسن….فقط و فقط کار میخان.روز تعطیل و غیرتعطیل هم نداره…بدون پاداش

 6. شاتل از کارمنداش بیگاری میکشه! روزای تعطیل رسمی بدون هیچ پاداش و مزایایی به اجبار باید سر کار باشیم! این کجاش بهترین محل کاره؟؟؟؟؟؟؟

 7. بهترین محل کار؟!!! :))) بیاین از خود کارمنداش بپرسید…..من 2 ماه شاتل کار کردم. تعهد داشتم 1 سال کار کنم ولی بعد از 2 ماه فرار کردم….. شاتل شرکت نیست که، پادگانه!!!!

 8. شوخی میکنید دیگه!! دروغ سیزده ست؟ من دو سال شاتل کار کردم، و بعد دو تا شرکت دیگه کار کردم، ضربات روحی شاتل جبران ناپذیر بود!!!