رونمایی از اولین نسخه تولیدی مدل ۲۰۱۷ آکورا اِن‌اِس‌ایکس

نویسنده:

۱۱:۴۸:۳۹

اولین نسخه تولیدی مدل ۲۰۱۷ آکورا اِن‌اِس‌ایکس (Acura NSX) از خط مونتاژ مرکز تولید اتومبیل‌های عملکردی شرکت آکورا واقع در شهر ماریسویل، ایالت اوهایو خارج و رونمایی شد.

این اتومبیل که به رنگ مروارید سرخ وانسیا نقاشی شده، از ظاهری چشمگیر با سقفی از جنس فیبر کربن، اسپویلری از جنس فیبر کربن و چرخ‌های خاص بهره می‌برد که توسط یک سیستم ترمز سرامیکی-کربنی پشتیبانی می‌شوند. همچنین این اتومبیل از پوششی از جنس فیبر کربن روی موتور و کابینی منحصربه‌فرد متشکل از چرم و پارچه آلکانترا برخوردار است.

اولین نسخه تولیدی این اتومبیل به کلکسیونر معروف اتومبیل، ریک هندریک که در ماه ژانویه ۱.۲ میلیون دلار برای دستیابی به این اتومبیل پرداخته بود، فروخته شد.

هندریک طی بیانیه‌ای، اظهار داشت: «تحویل گرفتن اولین اتومبیل فوق سریع و جدید آکورا و آگاهی از این که سود حاصل از آن به دو سازمان فوق‌العاده مختص کودکان تعلق می‌گیرد، باعث می‌شود این لحظه، لحظه‌ای خاص برای من و تمام اعضای تیمم باشد. این موضوع از ارزش ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا این اتومبیل فوق‌سریع فوق‌العاده در ایالات متحده آمریکا جان می‌گیرد که گواه بر تعهد این شرکت به نوآوری و تولید در اینجا است».

 

برگرفته از
Acura NSX
لینک کوتاه

دیدگاه