پورشه پانامرای جدید لو رفت

نویسنده:

۰۹:۵۶:۰۱

 

راننده اتومبیل پانامرا شوتینگ بریک مطمئناً نگران تحت فشار قرار دادن این اتومبیل آزمایشی نیست؛ زیرا این واگن که عملکرد بالایی دارد، آزادانه از لبه کنار مسیر استفاده می‌کند. مشاهده این اتومبیل بزرگ در این پیست واقعاً تأثیرگذار است. زمانی که نمونه تولیدی این اتومبیل در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ در اروپا معرفی شود، احتمالاً محدوده رانشگر آن مشابه محدوده رانشگر نسخه سدان آن است که یا از موتور بنزینی V8 یا از موتور توربوشارژ V6 بهره می‌برد؛ یک رانشگر دیزلی و یک رانشگر هیبریدی. مشتریان آمریکایی نیز بالاخره به این واگن دست پیدا خواهند کرد؛ اما احتمالاً باید تا اواخر سال ۲۰۱۸ منتظر بمانند.

سدان پانامرا نیز به سختی در حال کار در این پیست مسابقه معروف است، حتی یک لحظه راننده کنترل این اتومبیل را از دست می‌دهد. طبق گفته عکاسان مخفی حاضر در پیست، این اتومبیل روی چراغ‌های جلو و عقب پوششی فتورئالیستیک دارد. جدا از این مسئله، طراحی صیقلی بدنه، ایده خوبی از نسخه تولیدی به ما می‌دهد. همچنین معتقدیم در داخل کابین یک سیستم اینفوتینمنت بزرگ و کنترل‌های برقی به کار گرفته خواهد شد.

شرکت پورشه احتمالاً پانامرای جدید را اوایل ماه اکتبر در نمایشگاه اتومبیل پاریس رونمایی خواهد کرد. فروش این اتومبیل تا پایان سال جاری میلادی یا اوایل سال ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد. تا آن زمان می‌توانید با مشاهده ویدئوهای زیر، درک خوبی از نسخه تولیدی این اتومبیل‌ها داشته باشید.

 

برگرفته از
پورشه پانامرای جدید
لینک کوتاه

دیدگاه