۱۰ گیاهی که انرژی مثبت جذب می‌کنند

نویسنده:

۱۲:۴۲:۱۷


جدا از چشم نواز کردن محیط، بسیاری از گیاهان جریان انرژی مثبت موجود در محیط را بهبود می‌بخشند و کمک می‌کنند روز خود را با احساس بهتری آغاز کنید.

در اینجا ۱۰ گیاه که انرژی مثبت ایجاد می‌کنند، معرفی می‌کنیم:

۱- بامبو
اگر می‌خواهید سلامتی، عشق و خوش‌شانسی را به دست آورید، بامبو یکی از گیاهانی است که باید در خانه نگهداری کنید.
بامبو گیاهی بسیار کم‌توقع است و به مراقبت کمی نیاز دارد. بامبو را در گوشه اتاق به دور از نور مستقیم خورشید و داخل یک ظرف آب قرار دهید.
۲- پتوس
این گیاه زیبا نیز انرژی مثبت تولید می‌کند و باعث جذب موفقیت و ثروت به زندگی‌تان می‌شود.
علاوه بر این، این گیاه هوای داخل خانه را تصفیه می‌کند و اکسیژن محیط را افزایش می‌دهد.
۳- مریم گلی
این گیاه توانایی باور نکردنی در دفع انرژی‌های منفی و پاک‌سازی محیط دارد. همچنین مریم گلی می‌تواند انرژی‌های منفی نظیر خشم یا ترس را از زندگی‌تان دور کند.
۴- ریحان مقدس
ریحان مقدس یکی از اندک گیاهانی‌ است که ۲۰ ساعت از روز را اکسیژن تولید می‌کند و همچنین گازهای مضری مثل دی‌ اکسید کربن و مونواکسید کربن را از محیط جذب می‌کند.
۵- ارکیده
ارکیده‌ نیز گیاهی است که دی اکسید کربن را جذب می‌کند. این گیاه شب‌ها اکسیژن آزاد می‌کند. بنابراین برای اتاق خوابتان بسیار مناسب است.
۶- اسپاتی فیلوم یا برگ قاشقی
این گیاه نیز علاوه بر رها سازی انرژی مثبت، با شکستن و خنثی کردن گازهای مضر محیط، کار تصفیه هوا را انجام می‌دهد.
۷- رزماری
این گیاه بوی شگفت‌انگیزی دارد که روحیه را بهبود می‌بخشد، خستگی را کاهش می‌دهد، اضطراب را کم می‌کند، حافظه را بهبود می‌بخشد و همچنین درمانی برای بی‌خوابی محسوب می‌شود.
۸- یاس
بوی دلپذیر این گیاه می‌تواند به تسکین ذهنتان کمک کرده و انرژی را تجدید کند و حتی به حل مشکلاتی از قبیل عدم تمرکز و ناراحتی کمک می‌کند.
۹- آلوئه‌ورا
این گیاه حامل موفقیت و انرژی مثبت است. پرورش این گیاه بسیار آسان است. آن را جلوی نور غیر مستقیم قرار دهید و زهکش مناسبی در گلدان ایجاد کنید.
۱۰- گل داوودی
این گیاه زیبا انرژی بسیاری را برای خانه‌تان به ارمغان می‌آورد. داوودی دارای توانایی بسیاری برای تصفیه هواست و می‌تواند سموم و مواد شیمیایی را از محیط زندگی‌تان حذف کند.

 

برگرفته از
گیاهان انرژی مثبت
لینک کوتاه

دیدگاه