سونی نسل جدید ساعت هوشمند خود را در CES 2014 معرفی می‌کند

نویسنده:

۰۸:۴۷:۰۸


شرکت ژاپنی نسل دوم ساعت هوشمند خود را با نام SmartWatch 2 در ژوئن گذشته معرفی کرده بود. با اینکه هنوز زمان زیادی از عرضه این ابزار پوشیدنی به بازار نگذشته است، شایعات از ظهور ساعت هوشمند دیگری از سوی سونی خبر می‌دهند.
بر اساس آخرین مستندات FCC (کمیته ارتباطات فدرال) سونی بر روی ساعت هوشمند جدیدی کار می‌کند که انتظار می‌رود در سال 2014 به بازار عرضه شود. این مستندات همچنین نشان می‌دهند که ساعت هوشمند جدید ژاپنی‌ها که به تصویب FCC هم رسیده است، با نام BT Wrist Notifier و شماره مدل SWR10 شناخته خواهد شد.
مستندات FCC همچنین نشان می‌دهند، SWR10 یک ابزار مجهز به NFC و بلوتوث خواهد بود که امکان جفت کردن آن را با بسیاری از دستگاه‌های سازگار فراهم می‌آورد. با توجه به آنکه هیچ عکسی در میان مستندات دیده نمی شود، هنوز هیچ اطلاعی از طراحی ظاهری این محصول در دست نیست.
علاوه بر این شایعه شده است که دیگر سازندگان برتر بازار تلفن‌های هوشمند چون سامسونگ و LG هم به دنبال عرضه ساعت‌های هوشمند خود هستند.لی سئونگ وو، یکی از تحلیلگران IBK Securities به Korean Herald گفته است سامسونگ در حال کار بر روی Galaxy Gear 2 است و باید در ماه‌های ابتدایی سال آینده شاهد عرضه این محصول به بازار باشیم.
از سوی دیگر انتظار می‌رود LG ساعت هوشمندی با نام G Arch با صفحه نمایش منعطف در کنار یک مچ بند ورزشی با نام G Health عرضه کند. باید منتظر معرفی ابزارهای پوشیدنی LG و سامسونگ  در نمایشگاه CES 2014 باشیم.

برگرفته از
ساعت هوشمند
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه