رئیس مرسدس-اِی‌اِم‌جی پشت فرمان جی‌تی-آر جدید

نویسنده:

۱۱:۳۳:۳۵

 

 

راننده جی‌تی-آر در جشنواره گودوود کسی نبود جز توبیاس موئرز (Tobias Moers) که رئیس برند مرسدس-اِی‌اِم‌جی است.

پاسخ کارخانه مرسدس-اِی‌اِم‌جی واقع در آفالترباخ به پورشه ۹۱۱ جی‌تی ۳، تماشاگرانی که در گودوود جمع شده بودند، متعجب کرد. این شرکت با اتومبیل جی‌تی-آر  (GT-R) جدید که به رنگ درخشان سبز رنگ شده بود و بدنه متهاجمی که تحت تأثیر اتومبیل مسابقه جی‌تی ۳ قرار داشت، شگفتی همگان را برانگیخت. غرشی که توسط موتور ۴.۰ لیتری V8 توربو دوقلوی این اتومبیل ایجاد می‌شد، مطمئناً باعث خوشحالی جمعیت حاضر بود. همچنین نشستن موئرز پشت فرمان این اتومبیل، جذابیتی مضاعف ایجاد کرده بود.

جی‌تی-آر جدید تنها اتومبیل مرسدس حاضر در گودوود نبود، بلکه چند اتومبیل مرسدس دیگر نیز این اتومبیل را همراهی می‌کردند. از جمله اتومبیل‌های حاضر در گودوود می‌توان به یک ۳۰۰ اس‌ال‌سی (300 SL) و اتومبیل‌های جدیدی مانند اس ۶۳ کابریولت (S63 Cabriolet) و سی ۶۳ اس کوپه ادیشن ۱ (C63 S Coupe Edition 1) به همراه اس‌ال‌سی ۴۳ (SLC 43 ) و اس‌ال ۶۳( SL 63) اشاره کرد. همچنین شرکت دایملر نیز یک اتومبیل اف ۱ دبیلو ۰۵ هیبرید (F1 W05 Hybrid) را از مسابقات سال ۲۰۱۴ فرمول وان و چند اتومبیل قدیمی مانند دابلیو ۲۵ مدل ۱۹۳۶ (1936 W 25) و دبلیو ۱۲۵ سیلور ارو از سال ۱۹۳۸ (W 125 Silver Arrow) را به گودوود آورده بود.

شرکت مرسدس-ای‌ام‌جی اتومبیل جدید جی‌تی-آر را از ماه نوامبر در اروپا به فروش خواهند رساند و از اواسط سال ۲۰۱۷ این اتومبیل را در ایالات متحده آمریکا معرفی خواهد کرد.

برگرفته از
GTR
لینک کوتاه