آرکوس در نمایشگاه CES امسال

نویسنده:

۱۲:۰۴:۴۵


معرفی ساعت‌های هوشمند، ایستگاه‌های هواشناسی، دستگاه ثبت فعالیت‌های ورزشی و دیگر «اشیای متصل» آرکوس در نمایشگاه CES امسال


یکی از جالب ترین قسمت‌های محصولات آرکوس مجموعه ساعت‌های هوشمند این شرکت است. این محصولات با طراحی ساده خود، بهایی در حدود 50 یورو داشته و امکان کار با ابزارهای اندرویدی و مبتنی بر iOS را خواهند داشت. و این تمام چیزی است که ما در حال حاضر از آن‌ها می‌دانیم. منتظر شنیدن خبر‌های بیشتر از این محصولات پوشیدنی مرموز در هفته آینده و معرفی آن‌ها در کنار دیگر محصولاتی چون تبلت ها، ایستگاه‌های هواشناسی، فشارسنج و … باشیم.
در کنار تبلت هوشمند اندرویدی هفت اینچی Archos  با نام Smart Home، نرم افزاری تحسین برانگیز با نام Smart Home هم عرضه خواهد شد. این دو در کنار هم، وسیله‌ای برای مدیریت خانه‌های نسل آینده یا خانه‌های متصل را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. برای مثال با استفاده از آن‌ها می‌توانید به روشن کردن لامپ‌ها و یا ضبط ویدیو در هنگام ثبت حرکت توسط سنسور، اقدام کنید.
ایستگاه هواشناسی آرکوس هم نرم افزار اختصاصی خود را داشته و اطلاعاتی چون میزان دی اکسید کربن، رطوبت، دما، گزارش‌های هواشناسی ملی و محلی، مقایسه تاریخچه هواشناسی و … را در اختیار کاربران خواهد گذاشت.
ابزار‌های دیگری که از آن‌ها با عنوان اشیای متصل یا Connected Objects یاد می‌شود، در این لیست به چشم می‌خورد. یک دستگاه ثبت فعالیت‌های ورزشی، که گام‌های طی شده در هر روز را در کنار میزان کالری سوزانده شده به نمایش در می‌آورد و همینطور یک فشار سنج که از حافظه‌ای برای ثبت چهل نتیجه سنجش فشار خون،برخوردار است، از جمله این محصولات هستند.
و در آخر محصول Scale آرکوس، قادر به نگاهداری اطلاعات تا چهار کاربر و اندازه گیری شکل بدنی ، چربی، و وزن آن‌ها در کنار اطلاعات دیگر است.  این ابزارهای متصل و مرتبط با سلامتی، در ارتباط با نرم افزار Connected Self شرکت آرکوس کار می‌کنند، که نمودار‌ها و ارزیابی‌های بصری دیگر از آن‌ها را به نمایش در می‌آورد.
آرکوس در طی CES 2014 که از 7 ژانویه آغاز خواهد شد، مجموعه کامل  «اشیای متصل» خود را به نمایش خواهد گذاشت. هنوز هیچ اطلاعی از نحوه ارائه و قیمت این محصولات در دسترس نیست.

برگرفته از
نمایشگاه CES
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه