آیا هیتلر به همراه معشوقه برزیلی خود تا ۹۵ سالگی در آمریکای جنوبی زندگی می‌کرد؟

نویسنده:

۰۱:۲۸:۴۵

زمانی که بحث از یک ظالم، دیکتاتور و یک قاتل است، نام آدولف هیتلر به ذهن خطور می‌کند. وی نمادی از ترس و نفرت در طول تاریخ است. زمانی که خبر خودکشی وی منتشر شد، مردم سراسر جهان احساس آرامش پیدا کردند. با این حال، حالا یک موضوع جالب منتشر شده که فرضیات فعلی را نادرست می‌داند.
آیا هیتلر به همراه معشوقه برزیلی خود تا ۹۵ سالگی در آمریکای جنوبی زندگی می‌کرد؟
طبق نوشته‌های فردی به نام سیمونی رینه گوریرو (Simoni Renee Guerreiro)، نویسنده‌ کتاب «هیتلر در برزیل – زندگی و مرگ»، هیتلر در پناهگاه خود خودکشی نکرده، بلکه از طریق آرژانتین به پاراگوئه فرار کرده و در نهایت در یک شهر کوچک در ایالت ماتو گروسو واقع در برزیل ساکن شده است.

هیتلر نام خود را تغییر داده و با دوست دختر برزیلی خود به زندگی خود تا ۹۵ سالگی ادامه داده است!
ظاهراً آدولف هیتلر پس از ورود به آمریکای جنوبی، نام خود را به آدولف لیپزیک تغییر داده است. ۱۲٬۰۰۰ بومی ساکن در شهر ناسا سنورا دو لیورامنتو، وی را «آلمانی پیر» خطاب می‌کردند.
طبق گفته‌های نویسنده این کتاب، وی در این منطقه‌ به دنبال یافتن گنج بوده و از نقشه‌‌‌ گنجی که دوستان واتیکانی‌اش به وی داده بودند، استفاده می‌کرده است. ظاهراً وی از دوست دختر برزیلی‌اش برای مخفی کردن هویت واقعی و نژادپرستش استفاده کرده است.

سیمونی رینه معتقد است هیتلر در پناهگاهش نمرده و درخواست آزمایش دی‌ان‌ای داده تا صحت ادعاهایش بررسی شود!
سیمونی رینه که یک یهودی برزیلی است قبول ندارد که هیتلر با شلیک به خودش، خودکشی کرده است. وی به دنبال دریافت مجوز نبش قبر لیپزیک است. سیمونی رینه می‌خواهد دی‌ان‌ای لیپزیک را با دی‌ان‌ای خویشاوندان هیتلر مطابقت دهند.

سیمونی زمانی که عکسی قدیمی از لیپزیک را دید و شباهت وی به هیتلر را مشاهده کرد، مشکوک شد!
تمام ویژگی‌های لیپزیک از نظر سیمونی با هیتلر هم‌خوانی دارد. وی می‌گوید هیتلر عمداً نام خانوادگی لیپزیک را انتخاب کرده؛ زیرا لیپزیک نام محل تولد آهنگساز مورد علاقه‌ هیتلر، باخ، بوده است.
وی ادعاهای خود را با عکسی فتوشاپی ثابت می‌کند. سیمونی از طریق فتوشاپ، یک سبیل بر روی عکس قدیمی آدولف لیپزیک قرار داده و آن را با عکس‌های موجود آدولف هیتلر مقایسه می‌کند. ظاهراً عکس فتوشاپ شده لیپزیک با عکس هیتلر کاملاً مطابقت دارد. حالا سیمونی مطمئن است که آدولف لیپزیک و آدولف هیتلر یک نفر هستند و می‌خواهد ادعا‌ی خود را یک بار برای همیشه از طریق آزمایش دی‌ان‌ای ثابت کند.
با این حال، این نظریه کاملاً دور از ذهن است و با واکنش سرد مورخان مواجه شده است.

 

برگرفته از
هیتلر
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “آیا هیتلر به همراه معشوقه برزیلی خود تا ۹۵ سالگی در آمریکای جنوبی زندگی می‌کرد؟”
  1. کدوم دیکتاتوری در تاریخ خودکشی کرده که این …اونم…این…..این کار رو کرده باشه.همه اونها به سرانجام بدی که مرگ توسط دیگری بود دچار شدند.همه اونها…از دیکتاتورهای احمق تا باهوش…..اما این یکی دیگه خیلی باهوش بوده.میدونسته که اگر خبر به دنیا نرسه که مرده ، اون هم به همین سرانجام تکراری در تاریخ دچار میشه و این کار رو کرد که نهایت هوش و استعدادش رو در اینجا میرسونه.تا 95 سالگی هم حالا مثل اینکه در خوبی و خوشی و سرگرمی گنجش زندگی کرده.اگر فکر میکردن زندست …فکر میکنید چند روز بعد میکشتنش؟؟؟؟ از سویی این آقا…..هیتلر رو عرض میکنم….این خودکشی ساختگیش با عقاید عجیبش جور در میاد….نیروهای شیطانی و گنج و خبر دروغ خودکشی و …. به نظر من ممکنه.بالای 60%.