درز اطلاعات مربوط به LG Lifeband Touch پیش از رونمایی از آن در CES

نویسنده:

۱۰:۴۷:۳۱این عکس از جدیدترین گام LG برای ورود به دنیای ابزارهای پوشیدنی مرتبط با سلامت، پس از عرضه Smart Activity Tracker پرده بر می‌دارد. نام این محصول LG Lifeband Touch  است.
بر خلاف LG Smart Activity Tracker، که سال گذشته در نمایشگاه CES معرفی شد، این مچ بند دوست داشتنی به نمایشگری احتمالا با کنترل‌های لمسی مجهز شده است. اما اینکه آیا می‌توان این محصول را رقیبی برای Nike + Fuelband دانست یا نه، سوالی است که برای فهمیدن پاسخ آن باید منتظر باشیم.  ممکن است این محصول به عنوان یکی از افزونه‌های LG G2 معرفی شده و تنها با این گوشی کار کرده و امکان استفاده از آن به صورت مجزا وجود نداشته باشد.
مشخصه‌های احتمالی این مچ بند نشان می‌دهند که LG آن را به یک ارتفاع سنج برای شمارش گام‌ها و امکان نمایش یادآورها در صورت دریافت تماس و یا پیام بر روی گوشی مجهز کرده و علاوه بر این، سازگاری با نرم افزارهای سلامت و ورزشی تلویزیون‌های هوشمند LG نیز، به عنوان یکی از امتیازات کلیدی نسبت به دیگر رقبا، به آن افزوده شده است.
همین طور به نظر می‌رسد امکان جدا کردن نمایشگر این محصول از بند آن و شاید هم امکان شارژ آن با این کار، وجود داشته باشد.  حلقه رنگی تعبیه شده بر روی Lifeband نیز ممکن است برای نمایش یادآورهای دریافتی از گوشی تلفن همراه به کار برده شده و بسته به نوع یادآور، رنگ متفاوتی را به نمایش گذارد.
این اطلاعات در حال حاضر تنها در حد شایعه هستند اما ما ظاهر LG Lifeband Touch را دوست داریم و امیدواریم در نمایشگاه CES هفته آینده، عکس‌ها و جزئیات بیشتری از آن در دسترس عموم قرار گیرد.

برگرفته از
LG Lifeband Touch
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه