تماشا کنید: تریلر جدید فصل دوم «وست ورلد»

ساعاتی پیش، تریلر کاملی از فصل دوم سریال محبوب «وست ورلد» (Westworld) منتشر شد و همه‌ی طرفداران را برای دیدن آن مشتاق‌تر نمود. این سریال توسط جاناتان نولان و لیزا جوی ساخته شده و قسمت‌های جدید آن نیز از دوم اردیبهشت‌ به صورت هفتگی پخش خواهند شد. با تماشای تریلر فصل دوم متوجه می‌شویم:

  • دلورِس (اوان ریچل وود) کنترل ذهن خود را در دست دارد و نبردی بر علیه انسان‌ها آغاز کرده است.
  • میوی (تَندی نیوتون) در کمال ناباوری تبدیل شدن دلورس به وایِت را تماشا می‌کند.
  • برنارد (جفری رایت) سر دو راهی سختی قرار گرفته است: او تمام زندگی خود را به عنوان یک انسان گذرانده، ولی اکنون می‌داند که یک میزبان (=ربات) است و باید تصمیمات سرنوشت‌سازی بگیرد.
  • مرد سیاهپوش (اد هریس) اکنون به چیزی که همیشه می‌خواست، رسیده است؛ یک بازی واقعی که در آن حریفانش هم توانایی کشتن دارند.

مواردی که در بالا به آن اشاره شد، تنها بخشی از خط های داستانی فصل جدید را شامل می‌شود؛ ما هنوز نمی‌دانیم چه بلایی بر سر السی (شنون وودوارد) و استابز (لوک همسورث) آمده و به نظر می‌رسد که سایزمور (سایمون کوارترمن) و شارلوت (تسا تامپسون) هنوز هم قصد دارند تا یکی از میزبانان «وست ورلد» را همراه با داده‌های ارزشمندش از آنجا خارج کنند.

یکی از نکات قابل توجه فصل دوم، باز شدن پارکی جدید به نام «دنیای شوگان» است و بنابراین می‌توانیم منتظر دیدن مناظر و نبردهای کاملا جدیدی باشیم. علاوه بر این، بازیگران جدیدی چون گوستاو اسکارزگارد (از سریال واکینگ‌ها)، جاناتان تاکر (از سریال سرزمین) و کاتیا هربرس (از سریال بازماندگان) در فصل دوم نقش کاراکترهای جدیدی را بازی خواهند کرد.

در پایان باید به موسیقی زیبای این تریلر هم اشاره کرد که رامین جوادی آن را از روی آهنگ Heart-Shaped Box (نیروانا) ساخته است.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.