اولین تصویر از فیلم جدید برد پیت

نویسنده:

۰۱:۳۴:۳۳

برد پیت و ماریون کوتیارد در فیلم «متحد» (Allied) نقش جاسوس‌هایی خوش‌سیما را بازی می‌کنند که در اولین تصویر منتشر شده از این فیلم، در کافه‌ای نشسته و در حال صرف قهوه هستند.

فیلم «متحد» که رابرت زمکیس کارگردانی آن را بر عهده دارد، با بازی برد پیت و ماریون کوتیارد فیلم‌برداری شده است. استیون نایت نویسنده این فیلم است. پیت در این فیلم نقش یک مأمور اطلاعات به نام مکس ویتن را بازی می‌کند. وی در سال ۱۹۴۲ در آفریقای شمالی با یک مأمور فرانسوی که کوتیارد نقشش را بازی می‌کند، در یک مأموریت مرگ‌بار پشت خطوط مقدم آلمان آشنا می‌شود. کوتیارد نقش زن وی را بازی می‌کند تا مأموریت خود را به سرانجام برسانند. سپس این زوج در لندن دوباره همدیگر را می‌بینند و زیر بمباران به عشق خود ادامه می‌دهند.

جالب است بدانید برد پیت و کوتیارد حتی قبل از شروع فیلم‌برداری با یکدیگر وقت می‌گذراندند تا برای بازی در این فیلم آماده شوند. تهیه‌کننده این فیلم در این رابطه می‌گوید: «حائز اهمیت بود که برد و ماریون زمان بیشتری با یکدیگر بگذرانند و تنها به چند دقیقه تمرین قبل از شروع فیلم‌برداری اکتفا نکنند. با این حال، آن‌ها مدتی را نیز با کارگردان فیلم سپری کردند تا خود را برای بازی شخصیت موردنظر آماده کنند. تا زمان آغاز فیلم‌برداری، این شخصیت‌ها طوری آماده شده بودند که گویی از قبل وجود داشتند و با یکدیگر زندگی کرده‌اند».

این فیلم قرار است در ماه نوامبر اکران شود و احتمالاً به زودی تریلری از این فیلم منتشر خواهد شد.

 

برگرفته از
Allied
لینک کوتاه