دوربین هوشمند سامسونگ WB350F

نویسنده:

۰۹:۲۰:۲۴


این دوربین کامپکت زوم، دارای قدرت زوم 21 برابر است و به همراه یک لنز واید 23 میلیمتری عرضه خواهد شد که به کاربران عکس‌هایی با جزییات واضح و عمق قابل‌توجه تحویل می‌دهد.  
WB350F به سنسور BSI CMOS 16 مگاپیکسلی تجهیز شده است. با وجود این سنسور قوی که در مقایسه با رقبایش، نیاز کمتری به نور دارد، نیاز به فلش خارجی از بین می‌رود.

Tag & Go: به آسانی خاطره‌ها را به اشتراک بگذارید
فناوری‌های NFC و Wi-Fi به اشتراک‌گذاری عکس‌ها را بیش از پیش آسان‌تر کرده است. برند و ویژگی جدید “Tag & Go” به سادگی لمس کردن موبایل هوشمند و دوربین WB350F، به اشتراک‌گذاری را یک پله فراتر برده است. به طور کاملا خودکار، عملکرد‌ها فعال می‌شوند که انتقال، به اشتراک‌گذاری و پشتیبان گرفتن از عکس‌ها را ساده‌تر از هر موقع دیگر می‌کند. از جمله ویژگی Photo Beam که عکسی را که در دوربین مشاهده می‌کنیم، به موبایل انتقال می‌دهد. با ویژگی Auto Share به محض گرفتن عکس، از آن پشتیبان گرفته می‌شود و MobileLink به کاربر اجازه می‌دهد تا با انتخاب عکس‌ها، به انتقال آن‌ها و سازماندهیشان بپردازد. با Remote View Finder به راحتی از طریق موبایلتان به کنترل دوربین بپردازید.
ویژگی دیگر این دوربین ، فیلمبرداری 30 فریم بر ثانیه و Full HD است. نمایشگر این دوربین نیز از نوع hVGA Hybird Touch LCD Screen و دارای اندازه 3 اینچ است. با وجود این نمایشگر لمسی، کاربران می‌توانند به راحتی با لمس صفحه، به منو‌های مختلف دسترسی داشته باشند.
مود های مختلف Smart Mode نیز در WB350F، نشان‌دهنده این است که سامسونگ به چه اندازه‌ای به شخصی‌سازی و سلیقه کاربران اهمیت می‌دهد. همینطور دارندگان این دوربین با قابلیت‌های Dual Capture و Baby Monitor، می‌توانند به خلق تصاویر با سلیقه خود بپردازند.
این دوربین در رنگ‌های سفید، مشکی، قهوه‌ای، قرمز و آبی به بازار عرضه خواهند شد.برگرفته از
نمایشگاه CES
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه