سونی موبایل از ارائه ابزارهای پوشیدنی خلاقانه جدید و تجربه کاربری منحصربفرد در CES خبر داد

نویسنده:

۱۱:۰۲:۱۷


تعهد به نوآوری با دیدی هیجان انگیز در مورد آینده فناوری محصولات پوشیدنی
کونیمازا سوزوکی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سونی موبایل می‌گوید: سال گذشته ما عملکرد قابل قبولی در ارائه محصولات با کیفیت و کاربرپسند به مشتریان‌مان از خودمان نشان دادیم. این موضوع نشان از اراده ما برای ارائه تجربه کاربری منحصربفرد دارد. تشنگی ما برای نوآوری و اشتیاق‌مان برای پشت سر گذاشتن مرزهای چالش برانگیز، به ارائه محصولاتی فوق العاده منجر می‌شود که سبک زندگی کاربران‌مان را تغییر داده و آن را بهبود می‌بخشند.

دیدی هیجان انگیز برای تجربه کاربری هوشمندانه از ابزارهای پوشیدنی
در نمایشگاه CES ، که بزرگترین نمایشگاه تجاری محصولات الکترونیکی دنیا محسوب و ژانویه هر سال در لاس وگاس برگزار می‌شود، سونی بار دیگر تعهد خود به توسعه سریع محصولات پوشیدنی با توجه به رشد فزآینده این بازار را نشان داد.  علاوه بر گوشی‌های هوشمند، سونی حرکت جدید خود را در زمینه ابزارهای پوشیدنی با ارائه مجموعه ای تحت عنوان SmartWear که امکان کار با گوشی‌های خانواده Xperia و نرم افزارهای جدید Lifelog دارند، برجسته تر کرد.
نخستین محصول این خانواده مچ بندی با نام Smartband است که با گزارش فعالیت‌های روزمره و ارائه نمودارهای گرافیکی در نرم افزارهای Lifelog، به بهبود سبک زندگی کاربران کمک می‌کند. علاوه بر این، این نرم افزار به جمع آوری عکس‌های ثبت شده، اطلاعات آهنگ‌های مورد علاقه،  بازی‌های انجام شده و دیگر فعالیت‌های مرتبط با سرویس‌های شبکه‌های اجتماعی نیز می‌پردازد. با وجود Smartband ، کاربران می‌توانند لحظات خاطره انگیز گذشته را به یاد آورند، از زمان فعلی بهترین بهره را ببرند و برای آینده شان برنامه ریزی کنند.
Core قلب هوشمندی مجموعه Smartwear و ماژولی مستقل است که امکان سفارشی سازی و انعطاف بالایی داشته و می‌توان آن را در ابزارهای مختلفی چون گردنبندها به کار گرفت.  زندگی چیزی بیش از گام‌هایی است که در هر روز بر می‌دارید و سونی در Smartwear علاوه بر حرکات تان، به احساسات‌تان هم اهمیت داده است: مهم است که چه احساسی دارید و در حال انجام چه کاری هستید؛ حرکت کنید و زندگی‌تان را به حرکت درآورید.
Lifelog نرم افزار منحصربفردی است که با تمامی ابزارهای اندرویدی که از نسخه 4.3 این سیستم عامل و بالاتر از آن استفاده می‌کنند، سازگار است. این نرم افزار، تمامی فعالیت‌های فیزیکی، اجتماعی و مرتبط با سرگرمی شما را تحت نظر گرفته و آن‌ها را به صورت گرافیکی از گذشته تا به حال و آینده به تصویر می‌کشد.  کجا و چه موقع، و اینکه چطور روزتان را گذرانده اید، همه و همه توسط نرم افزار به نمایش درآمده و به شما در تصمیم گیری در مورد آینده‌تان کمک می‌کند.
و با ارائه نرم افزار و سخت افزاری باز که امکان کار با تمامی محصولات را دارد، سونی قصد دارد تا گستره انتخاب وسیع تری در اختیار مصرف کنندگان بگذارد. جزئیات بیشتر در این مورد، در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد.

 

نوآوری مبتنی بر کاربر
Core یک ماژول همه کاره برای هر زمانیست و علیرغم وجود پورت microUSB با استاندارد IP58 سازگار بوده و کاملا ضد آب است. این نخستین محصول ضد آب سونی است که هیچ پوشش محافظی برای مراقبت از پورت MicroUSB آن در برابر نفوذ آب، استفاده نشده است. Core نمایانگر تعهد سونی به استفاده آسان کاربر از محصولات و عمر بالای آن هاست.
سونی در حال حاضر هم با وجود عرضه ساعت هوشمند SmartWatch 2 که همراهی بی نظیر برای تمامی گوشی‌های اندرویدی محسوب می‌شود، و فروشی بیش از انتظار در هفته‌های گذشته داشته است، پرچمدار بازار ابزارهای پوشیدنی است .

برگرفته از
ابزارهای پوشیدنی هوشمند
لینک کوتاه
برچسب ها