آغاز طرح تعویض گوشی‌های فرسوده با دیمو

نویسنده:

۱۰:۰۲:۲۸


به گزارش روابط عمومی شرکت, "میلاد روشنی" مدیرفروش شرکت ارتباطات ایرانیان اروند "تولیدکننده گوشی‌های ایرانی دیمو"  با اشاره به طرح تعویض گوشی‌های فرسوده اظهار داشت: گوشی‌های فرسوده هر برندی در صورت روشن نشدن تا سقف ٢٥ هزار تومان و در صورت دیگر تا سقف 30 هزار تومان خریداری می‌شود.
وی افزود: طرح جایگزینی این گوشی‌ها از سوی این شرکت از امروز در تمامی بازارهای تلفن همراه کشور اجرا می‌شود و در مقابل این طرح گوشی‌های آبشار 1 و 2 به کاربران تحویل داده می‌شود.
روشنی با اشاره به توضیح طرح تعویض گوشی‌های فرسوده اعلام کرد: چنانچه کاربران یک گوشی خراب را به فروشندگان محصولات دیمو تحویل دهند، در صورتی‌که گوشی قابل روشن شدن باشد، 30 هزار تومان و در صورتی‌ که کاملا خراب باشد مبلغ 25 هزار تومان در خرید گوشی دیمو به وی تخفیف داده خواهد شد.
وی تصریح کرد: در واقع برنامه شرکت دیمو یک طرح جایگزین است که تنها شامل خرید یکی از انواع گوشی‌های تولید این شرکت موسوم به مدل آبشار 1 و ابشار 2 با قیمت 105 هزار تومانی, می‌شود.
از مشخصات فنی گوشی آبشار 1 و آبشار 2  می‌توان به دو سیمکارت همزمان فعال، نمایشگر ٢٫٨ اینچی لمسی، بلوتوث و رادیو، ارتقا حافظه داخلی توسط مموری کارت و دوربین با وضوح بالا اشاره کرد.

برگرفته از
طرح تعویض گوشی‌های فرسوده
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه