ازدواج همزمان 33 نفر در برنامه جایزه گرمی 2014

نویسنده:

۰۲:۵۷:۳۰


دفت پانک و لورد بالاترین جوایز را در مراسم جایزه گرمی به دست آوردند برندگان اصلی پنجاه و ششمین جایزه سالیانه گرمی در شب گذشته به زوج مک لمور و رایان لوییس و دفت پانک تعلق گرفت و ده‌ها نفر بر روی صحنه در حین اجرای آنان با هم ازدواج کردند. برندگان اصلی جوایز امسال مک لمور و رایان لوئیس با چهار جایزه، گروه دفت پانک با چهار جایزه و لورد با دو جایزه بودند که بیشترین تعداد جوایز را به خود اختصاص دادند. جایزه بهترین آلبوم سال به گروه دفت پانک رسید که مهمترین جایزه محسوب می‌شود. سخنرانی تقدیر و تشکر را فارل ویلیامز به نیابت از دفت پانک انجام داد چون با آن لباس‌های روباتی نمی‌توانستند صحبت کنند و اگر صحبت می‌کردند صدایشان به گوش کسی نمی‌رسید. ویلیام گفت: "خوب فکر می‌کنم این ربات‌ها می خواهند تشکر کنند و من مطمئنم فرانسه به وجود آنها افتخار می‌کند".
مک لمور و رایان لوییس جایزه بهترین هنرمند و سه جایزه در زمینه رپ دریافت کردند. این در حالی بود که در طول اجرای ترانه "عشق مشابه" 33 زوج بر روی صحنه با هم ازدواج کردند. کویین لطیفه این مراسم را گزارش کرد و مدونا به اجرای موسیقی پرداخت.
جایزه بهترین ترانه به لورد، خواننده بسیار جوان برای ترانه رویالز رسید. لورد17 ساله سومین برنده جوان تاریخ جوایز گرمی است. او همچنین جایزه بهترین آلبوم پاپ یک نفره را نیز به‌دست آورد. لین رایمز و لویس میگل در چهارده سالگی این جایزه را دریافت کرده بودند. گروه دفت پانک در بخش بهترین اجرای دونفره پاپ، بهترین آهنگ دنس/الکترونیک و البته جایزه بهترین ضبط سال نیز با آهنگ "خوش شانس" برنده جایزه شد. بهترین آلبوم موسیقی کانتری به کیسی ماسگریوزو بهترین آلبوم راک به لد زپلین رسید. اسکای فال که همچنان محبوب است برای ادل خوش یمن بود و جایزه بهترین ترانه فیلم را از آن او کرد. گفتنی است جایزه بهترین موسیقی فیلم نیز به اسکای فال رسید و این در حالی بود که رقبایی چون موسیقی فیلم "آرگو" و "گتسبی بزرگ" نامزدهای این جایزه بودند.
ترجمه:فائزه مسعودی فر

برگرفته از
برندگان جایزه گرمی 2014
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه