ناتی داگ و سونی به چه می‌اندیشند

نویسنده:

۰۱:۰۶:۳۶

استودیو بازی سازی ناتی‌داگ به دو بخش عمده تقسیم شده که هر دو قسمت آن متشکل از نوابغ بخش‌های مختلف است. همین موضوع سبب می‌شود که ساخته‌های این استودیو فارغ از اینکه متعلق به کدام گروه هست، همیشه در مرکز توجهات باشد و انتظارات از آن به شدت بالا. همزمان با عرضه عمومی پلی‌استیشن 4 در آمریکای شمالی، ناتی داگ از پروژه خود برای این کنسول خبر داد و آن چیزی نبود جز شماره بعدی بازی بسیار موفق آنچارتد که در نسل هفتم کنسول‌های بازی، یک سه‌گانه بی‌نظیر از آن دیدیم. اما همگان می‌دانند که این پروژه متعلق است به تیم اول به مدیریت Amy Hennig. بنابراین تیم دوم با سرپرستی نیل دراکمن، پس از پایان کامل پروژه The Last of Us چه خواهد کرد؟
نیل دراکمن در پرسش و پاسخ با یوروگیمر ابتدا در رابطه با ورژن نسل بعدی (پلی استیشن 4) بازی The Last of Us سخن گفت. با توجه به اینکه این موارد ارتباط زیادی با ناشر بازی دارد اما دراکمن این موضوع را نه تائید و نه تکذیب کرد. با توجه به سمت و سوی صحبت‌های وی، انتظار عرضه این بازی روی کنسول نسل بعد سونی طی 6 ماه آینده می‌رود.
اما در مورد بازی بعدی تیم وی، او اذعان دارد که هنوز به تصمیم قطعی نرسیده‌اند. "طوفان فکری" به راه افتاده در استودیو ناتی‌داگ همچنان ادامه دارد تا تیم در نهایت به این نتیجه برسد که "ادامه‌ای بر The Last of Us" می‌سازند یا زمان را صرف ساخت "بازی‌های کاملا جدید" می‌کنند که آینده کنسول سونی را رقم خواهد زد.
آنچارتد جدید احتمالا تا انتهای سال 2014 برای کنسول پلی‌استیشن 4 روانه بازار شود اما نیل دراکمن و بروس استارلی، سرپرست‌های تیم دوم چه چیزی برای این کنسول تازه وارد در نظر دارند؟
محسن وفانژاد

برگرفته از
ناتی داگ و سونی
لینک کوتاه
برچسب ها