معرفی اولین دستبند هوشمند هواوی با قابلیت پاسخگویی به تماس‌های تلفنی

نویسنده:

۰۱:۴۸:۲۸

دستبند B1 به نظر می‌رسد شباهت زیادی به لوازم تناسب اندام شرکت‌های دیگر مانند نایک، فیت بیت، ال جی، سونی و گارمین دارد؛ تنها با این تفاوت که این وسیله دارای یک بلوتوث 4.1 خروجی صدای گوشی برای تسهیل تماس‌های بی‌سیم می‌باشد.
این خروجی صدای گوشی که در دستبند هوشمند قرار گرفته، تلفن‌های هوشمند دارای سیستم آندروید (نسخه 2.3 و بالاتر) و دستگاه‌های دارای سیستم iOS (نسخه 5.0 و بالاتر) را پشتیبانی می‌کند. همچنین در این دستبند از اتصال NFC برای جفت شدن با گوشی نیز استفاده شده است. دستبند B1 هواوی مجهز به یک صفحه نمایش OLED قابل انعطاف 1.4in می‌باشد که همراه با نمایش دادن زمان، مانند اکثر دستگاه‌های تناسب اندام به شما امکان ردیابی و شمارش گام‌ها، مسافت طی شده و میزان کالری را که سوزانده‌اید را می‌دهد.
علاوه بر نظارت بر فعالیت‌های کاربران، هوشمندانه مدت و کیفیت خواب آن‌ها را ثبت می‌کند. این وسیله دارای ویژگی‌های دیگری مانند هشدار هوشمند و کنترل چرت زدن شخص برای کمک به استراحت بهتر نیز می‌باشد. دستبند B1 از مارس 2014 در کشورهای چین، روسیه، خاورمیانه، امریکای لاتین و بخشی از اروپای در دسترس خواهد بود؛ اما هیچ قیمت‌گذاری هنوز اعلام شده است.

ترجمه: ماجده محمدی

برگرفته از
دستبند هوشمند هواوی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه