تاریخ عرضه ولفنشتاین مشخص شد + پیش خرید کنید بتای DOOM ببرید

نویسنده:

۱۱:۱۷:۱۲

طبق اطلاعاتی رسمی منتشر شده توسط ناشر بازی، بتسدا، در آخرین تریلری که از بازی منتشر کرد تاریخ عرضه بازی را روز 20 ماه می سال 2014 اعلام کرد اما نکته‌ای که نگاه‌ها را به سوی خود جلب کرد، اعلام عرضه‌ی نسخه‌ی بتای بازی DOOM بود که هنوز مشخص نیست این بازی توسط چه کسی و تحت چه عنوانی در حال ساخت است. پس از جدا شدن جان کارمک از استودیو id Software، همگان معتقد بودند که امکان ساخته شدن DOOM بعدی به صفر رسیده اما بتسدا وجود این بازی را تائید کرده.
در اعلامیه‌ای رسمی آمده است که در داخل جعبه بازی Wolfenstein: The New Order یک کد وجود دارد که دسترسی شما به بتای بازی DOOM را امکان پذیر می‌کند.: "اگرچه شما یک کد مربوط به بتای DOOM را همراه با بازی Wolfenstein: The New Order دریافت می‌کنید اما بتا تا مدت زمانی نامعلوم که تاریخ آن را متعاقبا اعلام می‌کنید منتشر نخواهد شد. ما به وسیله‌ی ایمیلی که هنگام ثبت سفارش بازی وارد کرده‌اید با شما در تماس خواهیم بود و اخبار مرتبط با شروع بتا را به اطلاع خواهیم رساند.
بازی در تاریخ 20 می برای رایانه‌های شخصی (PC)، ایکس باکس وان، پلی‌استیشن 4، ایکس باکس 360 و پلی‌استیشن 3 منتشر خواهد شد. بتسدا در ارتباط با بتای بازی DOOM اطمینان داد که تنها راه رسیدن به بتا، در حال حاضر، پیش خرید این بازی است.
محسن وفانژاد

برگرفته از
ولفنشتاین
لینک کوتاه
برچسب ها