سه بازی مهیج سبک Fight برای مرورگرها + لینک دانلود

نویسنده:

۰۹:۴۸:۴۱


هرچند این روزها بازار بازی های دیجیتالی به شدت گرم است و هر روزه شاهد آن هستیم که نمونه های جدید با ویژگیهای گرافیکی خارق العاده به تولید میرسند، اما هنوز نوستالژی بازی های یک به یک یا به اصطلاح همان Player vs Player به اندازه ای قوی است که این نمونه از بازی ها هیچ گاه از مد نمی افتد!

خبر خوشایند برای طرفداران اینگونه بازی ها و البته طرفداران بازی به شکل کلی این است که اکنون بهترین نمونه های بازی های سبک اکشن نفر به نفر، به شکل آنلاین و به عنوان بازی های Flash به شکل رایگان قابل دسترسی هستند و از طریق مرورگر خود میتوانید اوقات خوشی را با آنها بگذرانید.

در اینجا شما را با سه نمونه از جذاب ترین و بهترین بازی های اکشن تحت وب آشنا میسازیم:

1 – Gun Mayhem 2

طح اصلی این بازی بر اساس سرعت و دقت است، دقیقا همانند Mortal Combat. شما به عنوان یک شخصیت در یک صحنه های مختلف ظاهر میشوید و باید رقبای خود را با اسلحه هایی که در اختیار میگیرید از پای درآورید.

در سطوح بالاتر بازی قدرت شما افزایش پیدا میکند و میتوانید از اسلحه های قدرتمندی که از آسمان برای شما می افتد استفاده کنید. هرچند این بازی از امکان Multi Player به شکل آنلاین پشتیبانی نمیکند، اما میتوان از یک صفحه کلید برای دو نفر استفاده کرد و همزمان این بازی را انجام داد.

این بازی البته کمی برای بارگذاری زمان میبرد اما در هنگام اجر ابدون هیچ مشکل خاصی عمل میکند و بسیار روان و خوب اجرا میشود:

لینک بازی

2 – Bonus:Cowboy Duel

هر چند به لحاظ فنی نمیتوان این بازی را جزو نمونه های نفر به نفر از سبک اکشن قرار داد، اما به دلیل جذابیت فوق العاده این بازی آن را در این فهرست قرار دادیم.

در این بازی شما نقش یک کابوی را دارید که هدف شما شناخته شدن بهعنوان سریع ترین هفت تیر کش غرب وحشی است! به محض شروع مرحله های بازی باید در دوئل با رقیب خود (رایانه) وی را با هفت تیر ریولور خود از پای در آورید.

دقت کنید که قسمت های مختلف بدن سزوح مختلفی از آسیب را ایجاد میکند، ئس به درستی هدف گیری کنید:

لینک بازی

3 – Flash Bash

این بازی یک نمونه کامل از بازی های اشکن نفر به نفر خیابانی است. سناریوی این بازی دقیقا مشابه سناریوی Street Fighters است هرچند گرافیک بازی به اندازه Street Fighters خوب و جذاب نیست. اما بسیاری از المانهای این بازی در اینجا کپی شده است، از جمله شخصیت ها، نحوه بازی و حتی برخی از حرکتها.

در این بازی علاوه بر حرکتهای معمول همچون پرش ها، مشت ها و لگد ها، بازیگر میتواند از حرکتهای ترکیبی نیز استفاده کند. فهرست این حرکتهای ترکیبی در حالت Pause بازی به نمایش درمی آید.

نکته دیگر اینکه اجرای این بازی در حالت تمام صفحه لذت آن را دوچندان میکند:

لینک بازی

مسلما همانگونه که پیش تر ذکر شد اینگونه بازی ها به اندازه بازی های نسل جدید مهیج و پرطرفدار نیستند، اما در نوع خود بسیار سرگرم کننده و قابل توجه هستند. دسترسی به آنها از طریق آنلاین این مزیت را دارد که به کاربران این امکان را میدهد که از هر نقطه ای و با هر سیستمی بتوانند اوقات خالی خود را پر کنند.

البته در اینجا ما تنها سه نمونه از این بازی های آنلاین سبک اکشن را معرفی کردیم. اگر شما نیز تجربه ای از بازی های آنلاین دارید، میتوانید در قسمت نظرات آن را با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.
منبع: تابناک

برگرفته از
بازی مهیج سبک Fight
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه