طراحی تلفن‌های هوشمند لنوو توسط اشتون کوچر

نویسنده:

۰۹:۴۷:۴۵

لنوو به کمک اشتون کوچر در حال طراحی سری جدید و ویژه ای از گوشی‌های هوشمند خود است. ستاره هالیوود و یکی از علاقمندان جدی دنیای فناوری به عنوان یک مهندس طراحی و تولید محصول در پاییز سال پیش به جمع اعضای هیئت مدیره پیوست و امسال می‌توانیم شاهد نخستین تأثیر وی بر ابزارهای تولید شده توسط شرکت باشیم که تا چندی دیگر به بازار عرضه خواهند شد.
طبق گفته‌های دیوید رومن ، مدیر اجرایی لنوو، نقش کوچر در شکل دادن سیاست سخت افزاری شرکت بسیار مهم است: «میدانم برای بعضی‌ها ممکن است این عجیب به نظر برسد». وی اصرار دارد که همکاری لنوو و کوچر چیزی بیش از یک فعالیت تبلیغاتی صرف برای جلب توجه عموم است: «او نه تنها خود را به عنوان یک مهندس می‌بیند،بلکه واقعا نقش یک مهندس را دارد. اگر مشکلی در روند تولید ما مشاهده کند ، قطعا به دنبال یافتن راه حلی برای آن خواهد بود».
رومن می‌گوید فعالیت اصلی کوچر حول تغییر تجربه کاربری در گوشی‌های آینده شرکت متمرکز است. دیدن تأثیر کوچر که سرمایه گذار اصلی تولید نرم افزارهایی چون Uber، Path، Airbnb و Foursquare محسوب می‌شود، روی تلفن‌های همراه، قطعا جالب خواهد بود. اگر پروژه گوشی‌های خاص شرکت را کنار بگذاریم، خرید Motorola Mobility از Google آینده بخش تلفن‌های همراه شرکت را بیش از پیش تحت تأثیر قرار داده و احتمالا  روند رو به رشد آن را تسریع خواهد کرد.
ترجمه: احسان رضایی

برگرفته از
تلفن‌های هوشمند لنوو
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه