اولین کاهش قیمت رسمی ایکس‌باکس وان روی یک باندل

نویسنده:

۰۱:۲۲:۴۹

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ایکس‌باکس وان قیمت بالای کنسول بود. 100 دلار (پوند و یورو) شاید مبلغ زیادی نباشد اما این اختلاف قیمت برای اکثر خریداران غیر حرفه‌ای که صرفا به قصد خرید یک کنسول بازی هزینه می‌کنند جالب توجه است. مایکروسافت، شعبه‌ی انگلستان با ابتکار جدیدی که به خرج داده، باندل جدیدی از ایکس‌باکس وان را به همراهی الکترونیک آرتز برای طرفداران تدارک دیده که از آن دسته پیشنهاداتی است که نمی‌توان آن را قبول نکرد.
اگر پیگیر اخبار پیشین در فوت و فن بوده باشید حتما از موفقیت‌های بازی تایتان فال شنیده‌اید که تنها در زمان بتا بیش از 2 میلیون کاربر آن را تجربه کرده و به آن علاقه نشان داده‌اند. این بازی یکی از اصلی‌ترین عناوین پیش رو برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت است و اولین قدم جدی این شرکت در جهت پیشی گرفتن از پلی‌استیشن 4 به شمار می‌رود. حالا تصور کنید این باندل در انگلستان با محتویاتی که جلوتر خواهیم گفت تنها 400 دلار قیمت دارد، دقیقا هم قیمت یک پلی‌استیشن 4 بدون هیچ بازی و وسیله‌ی اضافه.
این باندل علاوه بر اینکه شامل یک ایکس‌باکس وان و تمامی متعلقات آن است، یک کد مخصوص برای دانلود بازی تایتان فال هم به صورت پیش فرض روی آن قرار دارد. تنها کاری که لازم است انجام دهید، دانلود بازی و سپس لذت بردن از آن خواهد بود. انتظار می‌رود این باندل که با استقبال حجم گسترده‌ای از کاربران هم مواجه شده در آینده‌ای نزدیک برای کشورهای دیگری چون ایالات متحده آمریکا هم منتشر شود.
اگر این کنسول در مناطق دیگر با قیمت 400 دلار منتشر شوند می‌توان شاهد حضور این باندل‌ها در کشور هم بود که امید می‌رود قیمتی معادل پلی‌استیشن 4 برای آن در نظر گرفته شود.
ترجمه: محسن وفانژاد

برگرفته از
ایکس‌باکس وان
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه