وینگ؛ نسل بعدی پر زرق و برق ماوس کامپیوتر

نویسنده:

۰۱:۱۵:۱۱

در حالی‌که وینگ بر اساس همان اصول و استانداردهای موس دسکتاپ از جمله دکمه ها، چرخ اسکرول و شکل ظاهری طراحی شده؛ با اضافه شدن یک کنترل سه بعدی همه چیز یک قدم به جلو پیش رفته است. علاوه بر حرکت ردیابی استاندارد 2 بعدی، دستگاه وینگ دارای قابلیت کنترل انحراف و چرخش است، شما می توانید ماوس را در جهت انحراف، عقب و جلو و یا چپ  و راست بچرخانید. همچنین می‌توانید تمام قسمت بالای دستگاه وینگ را در جهت بالا و پایین بر روی دو ستون استیل ضد زنگ حرکت دهید. سطح بسیار بالای کنترل در این دستگاه به این معناست که شما می‌توانید از دستگاه وینگ برای کارهایی بیش از حرکت یک اشاره‌گر بر روی سطحی صاف استفاده کنید.
وینگ جهت طراحی 3 بعدی کامپیوتر، بازی‌های شبیه ساز پرواز وکنترل از راه دور پرواز UAV ( پرواز زنبوری) نیز به کار می‌رود.
وورتینگتون شارپ، سازندگان دستگاه وینگ، دارای سابقه‌ای در زمینه هواپیماهای بدون سرنشین است؛ به عبارتی می‌توان گفت این دستگاه می‌تواند در جهت کنترل از راه دور پرواز نیز مورد استفاده قرار گیرد. وینگ یک دستگاه خوش ظاهر  و شبیه به یک سفینه فضایی است. مدل‌های آلومینیومی و صیقلی در این تصاویر، نمونه‌های اولیه پیش تولید است.
به گفته وورتینگتون شارپ به احتمال زیاد مدل‌های تولید نهایی به طرح سرامیکی بادوام و مقاوم‌تری تغییر خواهند کرد.
دستگاه وینگ در حال حاضر در مرحله تست نهایی است و پس از گذر از این مرحله از طریق یک کمپین به نام کیک استارتر به بازارهای گسترده تر عرضه خواهد شد.

ترجمه: ماجده محمدی

برگرفته از
وینگ
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه