فروش خیره کننده بازی Titanfall در هفته اول + چارت کامل هفته

نویسنده:

۱۰:۰۰:۱۸

همین موضوع باعث شد که فروش کنسول ایکس‌باکس وان در حالی که عنوان انحصاری جدید سونی، Infamous: Second Son هفته دیگر منتشر می‌شود، اندکی به پلی‌استیشن 4 نزدیک شود و شاهد افزایش 96 درصدی فروش آن باشیم. باندل این کنسول که با بازی تایتان‌فال منتشر شد و قیمت کمتری هم نسبت به دیگر مدل‌های این کنسول داشت 70 درصد فروش را متعلق به خود کرد.

 
همچنین متخصصین و تحلیل‌گران به این موضوع اشاره کرده‌اند که فروش عنوان دارک سولز 2 نسبت به نسخه اول 20٪ بیشتر بوده که این نشان از بیشتر شناخته شدن این بازی در میان مردم و افزایش محبوبیت آن دارد. سری بازی دارک سولز به درجه سختی بسیار بالا و عذاب آور، در عین حال جذاب، چالش برانگیز و دوست داشتنی مشهور است.
 
لیست هفته گذشته انگلستان به صورت زیر است:
​​
 
Titanfall
Dark Souls 2
South Park: The Stick of Truth
The LEGO Movie Videogame
Thief
FIFA 14
Plants Vs Zombies: Garden Warfare
Call of Duty: Ghosts
Minecraft: Xbox 360 Edition
Battlefield 4

 
جالب است بدانید که بازی‌های Call of Duty و Battlefield 4 از هفته‌های منتهی به اکتبر و ابتدایی نوامبر 2013 هنوز در لیست 10 بازی پرفروش هستند. بازی Plants Vs Zombies: Garden Warfare نیز با وجود اینکه هفته ابتدایی خود را پشت سر می‌گذارد اما به نظر می‌رسد چندان مورد پسند مخاطبین به اندازه‌ای نبوده که حتی از عنوان ضعیف Thief هم که هفته‌ سوم خود را پشت سر می‌گذارد فروش بیشتری داشته باشد.

بازی Titanfall و Dark Souls 2 هر دو هفته‌ی اول عرضه در سراسر جهان را سپری می‌کنند و به نظر می‌رسد این فروش حداقل برای بازی تایتان‌فال همچنان ادامه داشته باشد و برای چند ماه بتواند در لیست 10 بازی پرفروش هفته قرار بگیرد. عده‌ای این بازی را دنباله‌ای معنوی بر بازی Call of Duty می‌نامند. سازندگان تایتان‌فال در حقیقت خالقین بازی Call of Duty بوده‌اند که این روزها وضعیت خوبی ندارد و آخرین شماره از آن با نام Ghost چندان مورد پسند منتقدین و مردم هم نبود.

محسن وفانژاد

برگرفته از
دنیای بازی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “فروش خیره کننده بازی Titanfall در هفته اول + چارت کامل هفته”