درخشش طراحی ال‌جی در RED DOT AWARDS 2014

نویسنده:

۱۲:۴۲:۱۶

شهرت ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) برای تبحر در زمینه طراحی با کسب 33 جایزه از Red Dot Awards تأیید شد و دو عنوان افتخارآمیز "بهترین بهترین‌ها" را برای محصولات مبتکرانه ال‌جی G Flex و سینمای خانگی بلو-ری هوشمند سه‌بعدی دریافت کرد. جشنواره بین‌المللی و معتبر Red Dot Awards امسال بیش از 4 هزار و 800 محصول را به رقابت گذاشت. این جشنواره یکی از 3 جشنواره مهم در زمینه طراحی در صنعت است که Red Dot Awards و IDEA (International Design Excellence Award) از آن جمله‌اند.
دکتر اسکات آن، مدیر ارشد فناوری ال‌جی، گفت: «نتایج Red Dot امسال تعهد ما بر طراحی در تمامی طبقات محصول را تأیید می‌کند. به ویژه امسال ما به عملکردمان بیش از سال پیش افتخار می‌کنیم که 27 جایزه دریافت کردیم و تلویزیون OLED منحنی ما عنوان "بهترین بهترین‌ها" را دریافت کرد.»

ال‌جی G Flex قبلاً برنده طلا از 2014 iF Design Awards شده بود که بر پیشگامی ال‌جی در ابتکار تأکید دارد. این گوشی هوشمند متحولانه که به طوری عمودی منحنی است ارگونومیکی دارد که مطابق با صورت است، با نمایشگر 6 اینچ تجربه دید حیرت‌انگیزی ایجاد می‌کند و طراحی آن باعث می‌شود که راحت‌تر در دست و جیب جای گیرد.
سینمای خانگی بلو-ری سه‌بعدی هوشمند (مدل BH9540TW) پردازش ساراند سه‌بعدی، 1460 وات صدای 9.1 کانال و قابلیت‌های ویدئویی شگفت‌انگیزی ارائه می‌دهد. این دستگاه مشکی و نقره‌ای مکمل همه تلویزیون‌های امروزی با پنل تخت است و به گونه‌ای طراحی شده که در بیشتر اتاق‌های نشیمن زیبا به نظر برسد.
دیگر محصولات ال‌جی در 2014 Red Dot Awards که جایزه دریافت کرده‌اند عبارت‌اند از: مایکروفر ال‌جی (مدل LMHM2237ST)، گوشی هوشمند ال‌جی G2، تبلت ال‌جی G Pad 8.3، تلویزیون 77 اینچ HD CURVED OLED (مدل 77EC9800)، یخچال در-تو-در با طراحی استیل مشکی (مدل V9500)، ماشین لباسشویی، گاز رومیزی و مچ‌بند سلامت Lifeband Touch.
 

برگرفته از
RED DOT AWARDS 2014
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه