کسب درآمد از طریق نقاشی بر روی صورت

نویسنده:

۰۳:۱۷:۱۴

آیا پولی وجود دارد که بتوان آن را از طریق نقاشی بر روی چهره و یا حتی طرح روی ماشین بدست آورد؟
تبلیغات کسب و کار بزرگی محسوب می‌شود، به همین دلیل است که همه جا صحبت از آن است؛ روی تابلوها، در تلویزیون، در رسانه‌های رادیویی و اجتماعی، حتی در بیمارستان‌ها. تنها گوشه‌هایی در زندگی امروز ما وجود دارد که تبلیغات مستقیماً  در آن نفوذ نکرده است.

اکنون به دنبال آنیم که بفهمیم آیا به طور متوسط مردان و یا زنان در کوچه و خیابان می‌توانند از طریق کشیدن طرح‌های تبلیغاتی بر روی صورت، پوشیدن لباس‌های تبلیغاتی و یا رانندگی با ماشین تبلیغاتی درآمد خود را بدست آورند؟
تبلیغات بر روی صورت
مطمئناً  این اولین ابتکار دیوانه‌وار در تبلیغات نیست؛ تا زمانی‌که در طول روز اتوبوس‌ها و خیابان ها را پر از چهره‌های نقاشی شده تبلیغاتی می‌بینیم.
بسیاری از مؤسسات روابط عمومی و سازمان‌های رسانه‌ای برای تبلیغ و عرضه محصولات خود از چهره نقاشی شده دانش آموزان استفاده می‌کنند، اما آیا این مسئله شامل افراد عادی نیز می‌شود؟
بله، هر شخصی در صورتی‌که در جای مناسب و در زمان مناسب قرار بگیرد می‌تواند از این طریق پول درآورد. اکثر آژانس‌های تبلیغاتی که این کار را انجام داده‌اند از بین سایر قسمت‌های بدن دانش آموزان، صورت آن‌ها را برای این‌کار هدف قرار داده‌اند. در این میان پرداخت پول نقد به افراد شرکت کننده و یا دادن محصولات رایگان به آن‌ها به شکلی به نتیجه دادن این راهکار کمک کرده است.
اما متأسفانه این مسئله هم وجود دارد که هر کسی از عهده این کار بر نمی‌آید، یعنی توانایی جذب مشتری با استفاده از صورت نقاشی شده خود را ندارد.
شاید بهترین راه برای به حداکثر رساندن پتانسیل مالی برای این‌کار، فروختن چهره یعنی فضای اصلی و مورد نظر برای این‌کار باشد.
این کاریست که دو فارغ التحصیل سازنده وب سایت BuyMyFace.com انجام داده‌اند. آنها 12 ماه را  فروش فرصت تبلیغ برندها، علامت‌های تجاری، پیام‌ها و کلاً هر نوع طرح احمقانه‌ای که بتوان آن را به عنوان تبلیغ بر روی چهره  نمایش داد کردند. آنها تصمیم گرفتند به مدت یک‌سال هر روز فضای چهره خود را بفروشند. به این معنا که هر روز قیمت‌ را از 1 یورو که تقاضای زیادی هم داشت شروع می‌کردند. با توجه به وبسایت ظاهراً آنها همچنان به این کار مشغولند،  پس می‌توان در این کار به موفقیت‌هایی هم دست یافت.

ماجده محمدی

برگرفته از
تبلیغات
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه